Po czterech kolejkach Olimpia Sulęcin zajmuje 10, ostatnie miejsce w tabeli II ligi (gr. 2) siatkówki mężczyzn. Podopieczni Łukasza Chajca w sobotę zmierzyli się z MKS Olavia Oława i ponownie wygrywając pierwszego seta w ostatecznym rozrachunku ulegli gospodarzom 1:3.

O komentarz sobotniego spotkania poprosiliśmy trenera Olimpii, Łukasza Chajca:
„Trudno powiedzieć, co jest przyczyną tych porażek. Gramy dobrze pierwszy set, a potem jest coraz gorzej.
Wczoraj zespół z Oławy wzmocnił serwis od drugiego seta i grało nam się trudniej. Mieliśmy swoje szanse na zdobycie chociaż punktu, ale jak w każdym meczu przytrafiają nam się proste błędy.
Myślę że coś nas blokuje, na pewno nie jest to brak umiejętności. Liczymy na przełamanie w meczu z Głogowem. Prosimy kibiców o gorący doping!”

Wszystkie wyniki 4 kolejki
WKS Sobieski Żagań – KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 3:0 (25:22, 25:17, 25:19)
MKS Olavia Oława – STS Olimpia Sulęcin 3:1 (21:25, 25:19, 25:19, 25:21)
SPS Chrobry Głogów – MKST Astra Nowa Sól 3:2 (25:22, 14:25, 23:25, 25:22, 16:14)
KS Gwardia Wrocław – KS Bielawianka Bester Bielawa 2:3 (19:25, 21:25, 25:23, 25:18, 14:16)
MKS Volley Gubin – GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 2:3 (25:17, 25:23, 23:25, 19:25, 8:15)