Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Kilka dni temu, na drodze W-137, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Emil Jagła i Łukasz Sienkiewicz zareagowali błyskawicznie na apel o pomoc ze strony rozemocjonowanego ojca. Jego trzyletni syn miał bardzo wysoką gorączkę i tracił przytomność.

Policjanci bez wahania zdecydowali się na pilotaż do najbliższego szpitala, eskortując pojazd z chłopcem. Ich szybka reakcja umożliwiła natychmiastową interwencję medyczną, dzięki czemu życie dziecka zostało uratowane. Po wszystkim zostali jeszcze z dzieckiem, życząc mu dużo zdrowia oraz zbijając „piątkę”. Emocje towarzyszące tej sytuacji były ogromne, zwłaszcza że obaj funkcjonariusze są również ojcami.

Młodszy aspirant Emil Jagła oraz sierżant sztabowy Łukasz Sienkiewicz otrzymali zasłużony list z podziękowaniami za ich wyjątkową postawę podczas niedawnej interwencji. Ojciec chłopca przekazał swoje wzruszenie i wdzięczność za ogromną empatię wykazaną przez funkcjonariuszy, podkreślając, że ich zaangażowanie jest najlepszym przykładem na to, że idea #PomagamyiChronimy jest żywa i skuteczna. Funkcjonariusze postanowili dodatkowo obdarować dzielnego pacjenta pluszowym policjantem, Misiem Sulisiem, mając nadzieję na uśmiech na jego twarzy.

Źródło: Lubuska Policja

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS