Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Runda zasadnicza Tauron 1. ligi mężczyzn dobiega końca. A to oznacza, że rozgrywki będzie kontynuować tylko 8 najlepszych zespołów, wśród których nie znajdzie się Olimpia Sulęcin. Sulęcinianie mają jednak za sobą udany sezon. W końcówce złapali dobrą formę i nawet w przegranych meczach prezentowali się dobrze, zawsze zostawiając na parkiecie serce. W ostatnim meczu sezonu wybiorą się do Bydgoszczy, gdzie zmierzą się z ekipą BKS VISŁA PROLINE.

Dla bydgoszczan będzie to ważne spotkanie. Aktualnie zajmują 4 miejsce w tabeli. Do trzeciej BBTS Bielsko-Białej tracą 2 punkty, a nad piątą PZL LEONARDO Avią Świdnik mają 1 punkt przewagi. Oznacza to, że w zależności od wyników ostatniej kolejki, rundę zasadniczą mogą zakończyć na 3 lub 5 miejscu. Z pewnością będzie im więc zależało na zwycięstwie. Tym bardziej że są w morderczej formie: w ostatnich dwunastu meczach przegrali tylko 1 spotkanie.

W poprzednim boju obu drużyn Olimpia Sulęcin zaprezentowała się przed własną publicznością bardzo dobrze. Choć każdy set był niezwykle wyrównany, to sulęcinianie wygrali aż 3:0 (25:23, 26:24, 25:22). Czy uda im się powtórzyć ten wyczyn? Dowiemy się jutro.

Mecz BKS VISŁA PROLINE – Olimpia Sulęcin w skrócie:

  • Kiedy? 27 marca o 17:00.
  • Gdzie? HS Łuczniczka, ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
  • Sędzia pierwszy: Mirosław Beń
  • Sędzia drugi: Tomasz Grzegorek
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS