GBS Bank
GBS Bank
GBS Bank
GBS Bank
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin

Terminarze spotkań

TERMINARZ SPOTKAŃ RUNDY ZASADNICZEJ SEZON 2017/2018 30.09.2017 Ślepsk Suwałki - STS Olimpia Sulęcin 07.10.2017 STS Olimpia Sulęcin - KPS Siedlce 14.10.2017 Stal Nysa - STS Olimpia Sulęcin 18.10.2017 STS Olimpia Sulęcin - TSV Sanok 21.10.2017 Victoria Wałbrzych - STS Olimpia Sulęcin 28.10.2017 STS Olimpia Sulęcin - AZS AGH Kraków 04.11.2017 Krispol Września - STS Olimpia Sulęcin 11.11.2017 STS Olimpia Sulęcin - Norwid Częstochowa 18.11.2017 Lechia Tomaszów Maz. - STS Olimpia...

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia Radowiak Drezdenko 1-7 Stal Sulęcin 12 sierpnia, 17:00 Kolejka 2 - 19-20 sierpnia Stal Sulęcin 1-4 Polonia Słubice 19 sierpnia, 18:00 Kolejka 3 - 26-27 sierpnia Kosmos 78 Rudnica 2-2 Stal Sulęcin 26 sierpnia, 15:00 Kolejka 4 - 2-3 września Warta Słońsk - Stal Sulęcin 3 września, 14:00 Kolejka 5 - 9-10 września Stal Sulęcin - GKS Bledzew Kolejka 6 - 16-17 września Meprozet Stare Kurowo...

LUTY 2017 I KOLEJKA PONIEDZIAŁEK – sędziowie /Staats/ 13.02.2017 – RAPTORY – STAL I KOZA - GODZ. 19:00 – HALA GIMNAZJUM II KOLEJKA PONIEDZIAŁEK– sędziowie/ STRUCH, SAS/ 20.02.2017 – RAPTORY – SULĘCIN 24.PL – GODZ. 19.00 – HALA GIMNAZJUM III KOLEJKA CZWARTEK – sędziowie: ŁUKSA,ZWIERZCHOWSKI/ 23.02.2017 – RAPTORY – MASZOŃSKI LOGISTIC – GODZ.19.30 – HALA SP SULĘCIN IV KOLEJKA PONIEDZIAŁEK– sędziowie: , STAATS 27.02.2017 – MASZOŃSKI LOGISTIC – SULĘCIN24.PL – GODZ. 19.00...
0 845

TERMINARZ ROZGRYWEK SULĘCIŃSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET 2016/2017 RUNDA ZASADNICZA LISTOPAD 2016 I KOLEJKA piątek – sędzia Robert Kołodnicki 18.11.2016...
0 1142

TERMINARZ ROZGRYWEK SULĘCIŃSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN 2016-2017 RUNDA ZASADNICZA LISTOPAD 2016 I KOLEJKA PONIEDZIAŁEK – SĘDZIOWIE /Struch, Staats/ 21.11.2016 – LO SULĘCIN – SULĘCIN24.PL GODZ. 19:00 – HALA GIMNAZJUM II KOLEJKA CZWARTEK– SĘDZIOWIE /STRUCH, SAS/ 24.11.2016 – MASZOŃSKI LOGISTIC – GIMNAZJUM SULĘCIN – GODZ. 19.00 – HALA GIMNAZJUM III KOLEJKA CZWARTEK – SĘDZIOWIE /STAATS/ 01.12.2016 – MASZOŃSKI LOGISTIC – STAL I KOZA – GODZ.19.00 – HALA GIMNAZJUM IV KOLEJKA PONIEDZIAŁEK– SĘDZIOWIE /STRUCH,...
0 625

W ten weekend wszystkich fanów sportu zapraszamy na następujące rozgrywki: II Liga Piłki Siatkowej STS Olimpia Sulęcin - Stal Grudziądz - sobota, godzina 17.00 Piłka Nożna: Klasa Okręgowa - Polonia Lipki Wielkie - Stal Sulęcin - sobota, godzina 14.00 A-Klasa: Lubniewiczanka Lubniewice - Znicz Trzemeszno  - sobota, godzina 15.00 B-Klasa - Wicher Staw - Orkan Długoszyn - niedziela godzina 15.00 Junior Młodszy  UKS Czarni Żagań - Stal Sulęcin...

2016-10-01 Trefl Gdańsk - Olimpia Sulęcin 2016-10-08 Womix NTS Trójka Nakło - Olimpia Sulęcin 2016-10-15 Olimpia Sulęcin - LO MS Świnoujście 2016-10-22 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - Olimpia Sulęcin 2016-10-29 Olimpia Sulęcin - Stal Grudziądz 2016-11-05 LUKS WILKI Wilczyn - Olimpia Sulęcin 2016-11-12 Olimpia Sulęcin - KS Espadon Szczecin 2016-11-19 GKS Stoczniowiec Gdańsk - Olimpia Sulęcin 2016-11-26 Olimpia Sulęcin - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 2016-12-03 Olimpia Sulęcin -...

RUNDA I Kolejka: 1 w dniach 2016-08-13/2016-08-31 POLONIA SŁUBICE - STAL SULĘCIN, 2016-08-31, 18:00, Słubice 1, WYNIK: 4:1 Kolejka: 2 w dniach 2016-08-19/2016-08-21 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - STAL SULĘCIN, 2016-08-21, 18:00, Przytoczna, Główna 42, WYNIK: 2:0 Kolejka: 3 w dniach 2016-08-27/2016-08-28 STAL SULĘCIN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ, 2016-08-27, 15:00, Krzeszyce 1, WYNIK: 2:5 Kolejka: 4 w dniach 2016-09-03/2016-09-04 WARTA GORZÓW - STAL SULĘCIN, 2016-09-03, 17:00, Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) Kolejka: 5 w dniach...
4 1088

Kolejka: 16 w dniach 2016-03-12/2016-03-13 STAL SULĘCIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2016-03-12 15:00 Stadion w Lubniewicach Kolejka: 17 w dniach 2016-03-19 CZARNI BROWAR WITNICA - STAL SULĘCIN 2016-03-19 16:00 Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) Kolejka: 18 w dniach 2016-03-26 STAL SULĘCIN - PIAST IŁOWA 2016-03-26 14:00 Stadion w Lubniewicach Kolejka: 19 w dniach 2016-04-02 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - STAL SULĘCIN 2016-04-02 14:00 Stadion Gminny w Dąbrówce Wlkp. (Dąbrówka...
0 934

TERMINARZ ROZGRYWEK SULĘCIŃSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN -RUNDA REWANŻOWA 2016 LUTY 2016 IX KOLEJKA poniedziałek – sędziowie /Kołodnicki/,Struch/ 08.02.2016 – RAPTORY - ALBATROSY – GODZ. 19:00 – HALA GIMNAZJUM czwartek – sędziowie /Łuksa,Zwierzchowski/ 11.02.2016 – „MASZOŃSKI LOGISTIC – GIMNAZJUM SULĘCIN – GODZ. 19:00 – SP SULĘCIN X KOLEJKA poniedziałek – sędziowie /Kołodnicki,Struch/ 15.02.2016 – SULĘCIN24.PL – RAPTORY – GODZ. 19.00 – HALA GIMNAZJUM czwartek – sędziowie...
Reklama Sulęcin