IV liga Piłki Nożnej – Stal Sulęcin – Sprotavia Szprotawa 2:1 (2:0)
Miał być mecz walki i taki był. Wydawało się, że przez dużą część spotkania dodatkowym przeciwnikiem gospodarzy był sędzia tego spotkania, jednak dzięki poświęceniu udało się dowieźć korzystny wynik do końca. Pełen opis meczu wraz z fotorelacją tutaj: To był ciężki bój. Stalowcy z trzema punktami.

A-klasa: Znicz Trzemeszno – Favor Bobowicko 4:1 (2:0)
Porażka z liderem tabeli po walce nie zdeprymowała zawodników Znicza. Nie uczynił tego także brak bramkarza. Między słupkami tym razem stanął Tomasz Popławski i ze swej roli wywiązał się znakomicie. Zapewne zadanie ułatwiło mu szybkie, dwubramkowe prowadzenie na jakie wyszli zawodnicy z Trzemeszna. Huraganowe ataki gospodarzy w pierwszym kwadransie gry bardzo szybko przyniosły skutek – pierwszą bramkę zdobył w piątej minucie Radosław Dobrowolski, a cztery minuty później Kamil Miszon podwyższył wynik spotkania. Po kwadransie spotkania gra się wyrównała – Favor nie wykorzystał rzutu karnego, a Mirosław Błażejak zmarnował trzy stuprocentowe sytuacje na podwyższenie prowadzenia. Ostatnie 30 minut spotkania to znowu podkręcenie tempa przez gospodarzy i kolejne gole. W 70 minucie Kamil Miszon zdobywa swoją drugą bramkę, a w 78 także drugą bramkę zdobywa Radosław Dobrowolski, który tym samym Wraz z Maciejem Przypisem z Toromy stał się współliderem listy strzelców A-klasy. Honorowego gola w 88 minucie zdobył wprowadzony kwadrans wcześniej Paweł Przepiórka – wyszedł na sytuację sam na sam z bramkarzem, przed strzałem zarył o murawę wykopując dół wielkości wiadra i strzelił gola tak lekko, że piłka ledwo dotoczyła się do bramki.

Znicz Trzemeszno: Popławski, Treichel, Substyk, Gaik, Grzelczak, Burdzy (73′ Juszkiewicz), Błażejak, Hrycaj, Jurczak, Dobrowolski, Miszon

B-klasa: Orkan Długoszyn – KS Białcz 2:2 (0:1)
Patrząc na suchy wynik, można by być niezadowolonym, jednak długoszynianie od stanu 0:2 do remisu doprowadzili w ciągu ostatnich 20 minut spotkania. Strzelcem pierwszej bramki z rzutu karnego – okazał się Damian Karbowiak. W 15 minucie spotkania sędzia, po konsultacji z arbitrem bocznym podjął kontrowersyjną decyzję o wskazaniu na jedenasty metr boiska po rzekomym faulu interweniującego Piotra Gąsiorka. Dobra gra zawodników z Długoszyna, szczególnie w drugiej połowie była torpedowana przez dziwne decyzje sędziego liniowego, a goście w 67 minucie zdobyli drugą bramkę po starzle Bartłomieja Wesołowskiego. Na całe szczęście dwie minuty później bramkę kontaktową zdobył Jakub Gocal, a w 88 minucie spotkania bramkę dającą remis Norbert Kierzkowski.

Skład Orkana: Gasiorek, Dec, Prugar (46 – Paprzycki <-> 62 – Magda), Małecki, Miszon, Gocal, Solski, Rybarczyk (62 – Piskorski), Piotrek Jaruga, Mikołajczyk, Kierzkowski.

Siatkówka: Olavia Oława – Olimpia Sulęcin – 3:1 (21:25, 25:19, 25:19, 25:21)
Koszmary z poprzednich spotkań powróciły – doskonały pierwszy set i kiepskie trzy kolejne. Więcej o spotkaniu, wraz z wypowiedzią trenera Łukasza Chajca – tutaj: Olimpia ostatnia w tabeli – kolejna przegrana 1:3

Drużyny młodzieżowe:
Orliki – II miejsce w turnieju w Sulęcinie, więcej tutaj: Orliki drugie w turnieju domowym.
Trampkarze – Stal – Warta Gorzów 0:4 (galeria poniżej)
Juniorzy – Czarni Witnica – Stal Sulęcin 3:1
Młodziki – Stal Sulęcin – Spójnia Ośno Lubuskie 4:0