Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Promowane

17 września przedszkolaki z Przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców wraz ze swoimi rodzinami uczestniczyły w XXVI Zjeździe Cyklistów. Mimo niesprzyjającej pogody zapaleńców rowerowych wojaży nie zabrakło. Wszyscy zebrali się pod Szkołą Podstawową nr 2, aby zainaugurować tegoroczny Zjazd.

Stamtąd w asyście policji przejechali okrążenie po Sulęcinie, aby przez osiedle Kopernika wrócić na przedszkolny plac zabaw. Tam na nich czekała już pani Ewa z tańcami i zabawami na rozgrzewkę. Gdy już trochę się wszyscy poruszali panie woźne i pan Edziu zaserwowali uczestnikom poczęstunek w postaci kiełbaski z grilla, grochówki, chleba ze smalcem i ogórkiem a także słodkich ciasteczek ufundowanych przez Radę Rodziców. Dla dzieci były również soczki. Gdy już wszyscy napełnili brzuchy mogli uczestniczyć w atrakcjach przygotowanych przez panie nauczycielki. Było tam malowanie na kartonach, lepienie z masy solnej, loteria fantowa, budowanie z mega klocków, chusta animacyjna oraz tańce w strumieniach baniek. Zaszczycili tez swoja obecnością panowie strażacy, którzy pokazali uczestnikom strażacka karetkę i odpowiadali na pytania dotyczące ratowania życia oraz pani i pan policjant, którzy zapoznali dzieci z zasadami ruchu drogowego, pokazali radiowóz i rozdali pamiątkowe odblaski. Na zakończenie odbyło się tradycyjne przeciąganie liny. Bezkonkurencyjne okazały się przedszkolaki, które wygrały z rodzicami. Wśród rodziców bezkonkurencyjne okazały się mamusie. W wesołej atmosferze z kapiącym deszczem i uśmiechami na twarzach wszyscy rozeszli się do domów. Do zobaczenia za rok!
Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców Przedszkola nr 2, Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendzie Policji w Sulęcinie za pomoc w organizacji tegorocznego Zjazdu.


KP

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS