Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

W sali konferencyjnej Domu Joannitów w Sulęcinie 27 kwietnia z udziałem burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta i sekretarza urzędu miejskiego Iwony Kaszuby, odbyło się podsumowanie XXII edycji Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej „Zachowaj trzeźwy umysł 2022”. Kampania była realizowana w okresie od 1 kwietnia do 30 listopada 2022 roku we wszystkich szkołach podstawowych Gminy Sulęcin i w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie.

W ramach kampanii uczniowie uczestniczyli w dwóch indywidualnych konkursach. W konkursie literacko – plastycznym pn. „Nie czas na nudę” i w konkursie logicznym „Zagraj w skoczka”. Na konkurs trafiło 58 prac. Poniżej prezentujemy dyrektorów i nauczycieli, którzy otrzymali certyfikaty konkursu oraz nagrodzonych uczniów.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II z Sulęcina. Dyrektor szkoły Izabela Hutyra, koordynator szkolny Katarzyna Kasprzak, nauczyciele Joanna Jung, Maria Howil i uczniowie: Aleksandra Stempińska, Nela Jaśnikowska i Łukasz Małek.
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina. Dyrektor szkoły Sławomir Słonik, koordynator szkolny Wioletta Makowska, nauczyciele Violetta Kobylnik, Marina Wróżbit, Marek Lipski i uczniowie: Hanna Świętochowska, Zygmunt Śmigielski-Tomala, Fabian Kupisz i Zofia Walendziak.

Szkoła Podstawowa im. Polskich Strażaków z Trzemeszna Lubuskiego. Dyrektor szkoły Teresa Mazur, koordynator szkolny Ewa Pawłowska i uczniowie: Karolina Kozłowska i Filip Kula.

Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego z Wędrzyna. Dyrektor szkoły Rafał Mueller, koordynator szkolny Agnieszka Łukaszkiwicz, nauczyciele Beata Imańska, Jolanta Jeremicz i uczniowie: Filip Jakubowski, Szymon Marciniak i Dobrawa Szyfer.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Sulęcina. Dyrektor szkoły Danuta Werner, koordynator szkolny Monika Stegeman i uczniowie: Piotr Chruślak, Michał Sobolewski i Estera Deka.

Z ramienia Ośrodka Pomocy Społecznej z Sulęcina konkursowi przewodniczył dyrektor OPS Andrzej Żelechowski, a koordynatorem gminnym konkursu była Aldona Żuk.


Maciek Barden

Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS