Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

W auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie 6 marca dobył się XVIII Powiatowy Konkurs Ortograficznego „O Złote Pióro Starosty”:
W turnieju wzięło udział 49 uczestników ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych, klas gimnazjalnych oraz osoby dorosłe.

Wyniki XVIII konkursu o Złote Pióro Starosty

Szkoły podstawowe:
I miejsce Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina,
II miejsce Szkoła Podstawowa im. Polskich Strażaków z Trzemeszna Lubuskiego,
III miejsce Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa z Krzeszyc.

EWE energia gaz
EWE energia gaz
EWE energia gaz
EWE energia gaz

Indywidualnie miejsca przyznano:
I miejsce Janowi Pietrzakowi ze Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego z Wędrzyna,
II miejsce Pawłowi Amborskiemu ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina,
III miejsce Hannie Grzegorek ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina.

W kategorii klasy gimnazjalne przy szkołach podstawowych:
I miejsce Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte z Torzymia,
II miejsce Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa z Krzeszyc,
III miejsce Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II z Sulęcina.

Indywidualne miejsca przyznano:
I miejsce Dominice Picho ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa z Krzeszyc,
II miejsce Krzysztofowi Madzia ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka z Lubniewic,
III miejsce Michalinie Taszarek ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte z Torzymia.

W kategorii szkoły ponadpodstawowe:
I miejsce I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza z Sulęcina,
II miejsce Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej z Sulęcina.

Indywidualne miejsca przyznano:
I miejsce Nikoli Chomickiej z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza z Sulęcina,
II miejsce Dominice Kościeka z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej z Sulęcina,
III miejsce Annie Figiel z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza z Sulęcina.

W kategorii indywidualnej osób dorosłych:
I miejsce Wojciech Obremski ze Słubic,
II miejsce Przemysław Dankowski z Maszkowa Gmina Krzeszyce,
III miejsce Barbara Brzezińska z Sulęcina.

Dyplomy i statuetki uczestnikom turnieju wręczył starosta sulęciński Tomasz Jaskuła oraz dyrektor I Liceum Tomasz Walenciak.

Maciek Barden

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin