Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

W ogłoszonym w miesiącu kwietniu przez Bibliotekę Publiczną w Sulęcinie II konkursie „Ubierz się w książkę”, wpłynęło dwadzieścia jeden prac dziewięciu autorów. Inicjatywa konkursu powstała w 2019 roku i cieszyła się dużym powodzeniem nie tylko wśród uczestników konkursu, ale również publiczności, która zobaczyła prace w I wystawie pokonkursowej. Celem konkursu jest promowanie literatury oraz upowszechnianie i popularyzacja dziedziny sztuki, którą jest fotografia.

Prezentacja fotografii tegorocznej II edycji „Ubierz się w książkę” odbyła się 14 maja przy alejkach pieszych Parku Miejskiego w Sulęcinie. Pracownicy Biblioteki Publicznej i Sulęcińskiego Ośródka Kultury przygotowali wystawę w plenerze, z zachowaniem sprecyzowanych odległości pomiędzy poszczególnymi pracami, w której przechodnie mogli zapoznać się z fotografiami Joanny Węglarz i Laury Ochotnej z Ostrowa, Jolanty Biernackiej z Wielowsi, Natalii Hogan z Teksasu /USA/, Aleksandry Pęza z miejscowości Łapy (woj. podlaskie), Małgorzaty Sokołowskiej z Trzemeszna Lubuskiego, Hanny Stelmach z Długoszyna, Klaudii Wierzbickiej z Sulęcina i Katarzyny Andrzejaszek z miejscowości Słone.

Nadesłane zdjęcia zostaną również umieszczone na stronach internetowych Biblioteki Publicznej i Sulęcińskiego Ośrodka Kultury oraz zaprezentowane podczas wydarzeń i imprez okolicznościowych organizowanych przez obie jednostki kultury.

Tekst i zdjęcia: Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin