Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

Jest taki dzień, bardzo ciepły,
choć grudniowy, dzień, zwykły dzień,
w którym gasną wszelkie spory…

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. To czas, który kojarzy nam się z zapachem choinki i piernika, to czas życzeń, czas w którym słychać śpiew pięknych, polskich kolęd. W polskiej tradycji Wigilia uważana jest za najbardziej rodzinny dzień w roku.

Nasze szkolne, klasowe „rodziny” również poddały się tej niezwykłej aurze. Wigilie klasowe to czas na życzenia i łamanie się opłatkiem, a także okazja, by ze sobą porozmawiać, jeszcze bardziej zintegrować, pośpiewać kolędy. W Szkole Podstawowej im Żołnierza Polskiego w Wędrzynie odbyły się w piątek 20.12.2019r. Po dwóch godzinach lekcyjnych, wszystkie oddziały spotkały się z wychowawcą i zaproszonymi rodzicami w swoich gabinetach, które w tym dniu były prawdziwymi salonami przystrojonymi na przyjęcie gości.

Na stołach oczywiście nie mogło zabraknąć pysznych dań i wielu słodkości, przygotowaniem których zajęli się rodzice, za co serdecznie dziękujemy. Wigilie klasowe upłynęły w atmosferze wzajemnej życzliwości i pokoju, a co do złożonych życzeń… Miejmy nadzieję, że spełnią się wszystkie! Jak przystało na wieczerzę wigilijną, po posiłku nadszedł czas na wspólne, radosne kolędowanie.

B.Sz.

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin