Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

„Zwracam się również do was, drodzy nauczyciele i wychowawcy. Podjęliście się wielkiego zadania przekazywania wiedzy i wychowania powierzonych wam dzieci i młodzieży.(…) Oni poszukują wzorców, które byłyby dla nich punktem odniesienia. Oczekują też odpowiedzi na wiele zasadniczych pytań, jakie nurtują ich umysły i serca …’’

Tymi słowami patrona naszej szkoły Ewa Rawa, Lubuski Kurator Oświaty, zwróciła się do nauczycieli podczas uroczystości Podsumowania Konkursów Przedmiotowych, które odbyły się w roku szkolnym 2020/2021.

Wręczenie nagród laureatom to wyjątkowy dzień w życiu uczniów, którzy swoim zaangażowaniem oraz systematyczną pracą udowodnili, że warto podejmować wyzwania, a nauka może stać się pasją. O wyjątkowym charakterze tego dnia świadczyła także obecność przybyłych gości. Uroczystość uświetnili; Grzegorz Rados, Zastępca Dyrektora Wydziału Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., Iwona Walczak, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Sulęcin. Na ręce wyróżnionych uczniów złożono listy gratulacyjne z prośbą o przekazanie ich rodzicom, dziękując za wysiłek włożony w rozwój własnych dzieci.

Izabela Hutyra, dyrektor naszej szkoły oraz przygotowujący uczniów nauczyciele
usłyszeli wiele słów podziękowania za pracę z uczniem zdolnym.

Julia Hutyra oraz Bartłomiej Wojciechowski zostali uhonorowani za zdobycie tytułu Laureata 4 Konkursów Przedmiotowych, Jan Czernia za zdobycie tytułu Laureata 2 Konkursów Przedmiotowych, Piotr Patro, Fabian Gąsiorek, Jan Pietrzak i Weronika Małecka za zdobycie tytułu Finalisty Konkursu Przedmiotowego.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszych zwycięzców, życzymy im, aby rozwijali swoje naukowe pasje, żeby zdobywanie wiedzy było dla nich radością i ciągłym odkrywaniem świata.

źródło: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie


fot. M. Barden

Praca
Praca
Praca
Praca
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa