Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Promowane

W Przedszkolu nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie 27 maja odbył się VII Gminny Konkurs Matematyczny Przedszkolaków pn. „Podróż na matematyczną wyspę”. Autorkami konkursu są nauczycielki wychowania przedszkolnego: Natalia Kaffler, Anna Mueller, Grażyna Gęślowska i Agnieszka Lewczak.

W konkursie udział wzięło pięć trzyosobowych drużyn dzieci urodzonych w 2015 roku z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina, Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego z Wędrzyna, Przedszkola nr 1 im. Małego Przyrodnika z Sulęcina, grupa I z Przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców z Sulęcina i grupa II z Przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców z Sulęcina.

Po podliczeniu wszystkich punktów Komisja ogłosiła wyniki:
I miejsce zajęły dzieci z grupy II Przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców z Sulęcina,
II miejsce zajęły dzieci z Przedszkola nr 1 im. Małego Przyrodnika z Sulęcina,
III miejsce zajęły dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego z Wędrzyna.
Wyróżnienia otrzymały dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina i grupa I z Przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców z Sulęcina.

Podczas konkursu w pokazie artystycznym wystąpiły dzieci z grupy 6-latków. Konkurs zakończyły wiosenne kanapki i słodkie pączki, którymi poczęstowano uczestników konkursu. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom konkursu: Radzie Rodziców Przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców z Sulęcina, Gminie Sulęcin, Nadleśnictwu Sulęcin, CZG-12, sklepowi „Duet” Państwa Haliny i Piotra Gudaczów, Bankowi Spółdzielczemu z Sulęcina, Piekarni Leks oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Sulęcina.
W konkursie towarzyszyli przedszkolakom wychowawcy, dyrektor Przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców Ewa Janicka i burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart.

Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS