Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Dzieci z grupy „Pszczółki” z Przedszkola nr 1 im. Małego przyrodnika w Sulęcinie rozpoczęły swoje zmagania w kolejnej edycji kreatywnej gimnastyki z Lwem Lolkiem, tym razem JESIENNEJ. Swoje spotkania z gimnastyką rozpoczęły od zajęć: Lolek na tropie kropki. Na zakończenie pierwszego odcinka Lolek przygotował zadanie dla wszystkich dzieci pt. „Kropkowa praca”.

Podczas drugiego spotkania przedszkolaki wraz z Lolkiem świętowały Pierwszy Dzień Jesieni. Wyruszyły na wycieczkę do lasu, a w nim spotkały skarby jesieni. 30 września wszystkie dzieci świętowały Dzień Chłopaka. W tym wyjątkowym dniu przedszkolaki rozpoczęły od ćwiczeń gimnastycznych. Następnie dziewczynki na cześć chłopców odśpiewały STO LAT, a także wręczyły medal SUPER CHŁOPAKA! W tym dniu odbyły się tańce i zabawy przy muzyce. Dla wszystkich dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Filipa i jego mamę.
Z kolei 11 października swoje święto obchodziły wszystkie dziewczynki, z tej okazji w tym wyjątkowym dniu chłopcy pamiętali i wręczyli piękne prezenty i zaprosili do wspólnej zabawy.

Kreatywna gimnastyka to przede wszystkim ruch poprzez zabawę. Spotkania z Lwem Lolkiem sprawiają dzieciom wiele radości i zadowolenia. Pszczółki już nie mogą doczekać się kolejnych spotkań z kreatywną gimnastyką. Do zobaczenia!


źródło: Przedszkole nr 1 w Sulęcinie

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS