Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE

6 kwietnia br. uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie zostali zaproszeni wraz z opiekunami do Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Sulechowie na uroczystość wręczenie nagród laureatom szkolnych konkursów przedmiotowych. Bohaterami tego wydarzenia byli najlepsi z najlepszych gimnazjalistów w województwie lubuskim – laureaci.

Wśród nich nie zabrakło uczniów naszej szkoły:
– Aliny Światłowskiej – dwukrotnej laureatki z chemii oraz fizyki
– Dawida Nowaka – laureata z fizyki
– Victorii Schön – laureatki z języka niemieckiegoi
– Agaty Bączyńskej – laureatki z języka angielskiego

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Przyjęli oni z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty Pani Ewy Rawy, oprócz zaświadczeń, najserdeczniejsze gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w nauce. Kolejnych sukcesów naszym uczniom życzył także Pan Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego Jerzy Kaliszan oraz Wicewojewoda Lubuski.

Pani Kurator podziękowała również opiekunom laureatów: Krzysztofowi Kopijowi, Alicji Kotrys, Joannie Skrzypacz i Aleksandrze Kosek za rozwijanie pasji i zdolności uczniów oraz wprowadzanie ich w świat tajemnic wiedzy. Miło, że kolejny raz nasi uczniowie znaleźli się w takim gronie, wśród młodzieży, dla której wazne jest rozwijanie swoich zainteresowań. Zadaniem naszej szkoły jest odkrywanie talentów i wspieranie gimnazjalistów w ich naukowych działaniach.

Laureaci konkursów przedmiotowych są skarbem oraz duma dla szkoły i rodziców. Bardzo trafnie ujęła to Pani Kurator, mówiąc, że każdy człowiek rodzi się ze skrzydłami, najważniejsze , żeby umieć te skrzydła rozwinąć.

Nadesłało
Gimnazjum im. Jana Pawała II w Sulęcinie

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin