Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

W sali widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury 18 czerwca odbyło się wręczenie stypendiów burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta.
Na podstawie protokołu komisji opiniującej wnioski dyrektorów szkół podstawowych w Gminie Sulęcin w sprawie przyznania stypendiów najbardziej uzdolnionym uczniom w roku szkolnym 2018/2019, komisja pozytywnie zaopiniowała wnioski i przyznała stypendia w kategorii wybitne osiągnięcia naukowe, za wyniki w nauce oraz sporcie.

Wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II z Sulęcina stypendia za wybitne osiągnięcia naukowe otrzymali uczniowie:
Zuzanna Rajman, Katarzyna Grzejda, Marcin Chabza, Nikodem Mazurek, Oliwier Mazurek i Filip Banasiak.

Za wyniki w nauce stypendia otrzymali:
Paulina Kaszuba, Julia Czernia, Kacper Hartman, Martyna Ziętarska, Jarosław Szpak, Marta Palaniuk i Martyna Konopko.

Za wyniki w sporcie stypendia otrzymali:
Weronika Aleksandrowicz, Łukasz Chudziński, Hubert Gieroński, Magdalena Góra, Michał Zakrzewski, Kinga Wyszyńska, Kinga Wit, Jakub Skarbież, Hanna Szelwach, Weronika Senyszyn, Pamela Florczak, Laura Iwaniak, Jakub Janiszyn i Tomasz Sochacki.
Wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina, stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe otrzymał Paweł Amborski.

Za wyniki w nauce stypendia otrzymali:
Piotr Przybylski, Jakub Czarnecki i Martyna Milke.

Za wyniki w sporcie stypendia otrzymali:
Aleksandra Cieplak, Milena Gierońska, Michał Cychowski, Jan Czernia, Bartłomiej Tymczyn, Michał Petlik, Bartłomiej Wojciechowski, Szymon Tomczak, Bartosz Lenard, Szymon Mielczarek, Piotr Patro, Jakub Szabat i Maksymilian Chabza.

Wśród uczniów Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego z Wędrzyna, stypendia za wybitne osiągnięcia naukowe otrzymali:
Karolina Jakóbczak, Eryk Matulewicz i Wiktor Cichy.

Wśród uczniów Szkoły Podstawowej im. Polskich Strażaków z Trzemeszna Lubuskiego, stypendia za wybitne osiągnięcia naukowe otrzymali:
Szymon Gryz, Weronika Tymczyn, Jan Farbotko i Martyna Bajan.
Stypendia wręczył Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart oraz Zastępca Burmistrza Iwona Walczak.
W trakcie uroczystości na scenie zaprezentowały się Gabryela Wiśniewska, Marta Makowiecka, Natalia Sarbicka i Lena Wójcik, solistki Studia Piosenki Sulęcińskiego Ośródka Kultury pod kierownictwem artystycznym Waldemara Handzelewicza.

Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin