Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Uwaga!
Drodzy rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wynikającą z pojawienia się przypadku zakażenia SARS-CoV-2 u jednego z nauczycieli i związanymi z tym licznymi przypadkami kwarantanny, informujemy, że decyzją dyrektora szkoły, w uzgodnieniu z organem prowadzącym i Powiatowym Inspektorem Sanitarno-Epidemiologicznym w Sulęcinie, w okresie od 5 do 9 października wprowadza się dla wszystkich oddziałów naszej szkoły nauczanie zdalne.
Nauczanie będzie prowadzone z wykorzystaniem platformy CLASSROOM i dziennika elektronicznego, na zasadach podobnych, jak w okresie marzec-maj 2020r.

Dziś w godzinach wieczornych wszyscy uczniowie i ich rodzice/opiekunowie otrzymają za pośrednictwem dziennika UONET kody dostępu do przedmiotów na platformie CLASSROOM. Zajęcia będą odbywać się wg normalnego planu lekcji (godziny rozpoczynania każdej lekcji – wg planu, pojedyncze lekcje mogą trwać 30-45 minut).

Uczniowie objęci Indywidualną ścieżką kształcenia otrzymają oddzielne kody na swoje zajęcia IŚK.

W przypadku braku możliwości zabezpieczenia opieki nad dziećmi z klas 1-4, prosimy o pilny kontakt z wychowawcą – szkoła uruchamia opiekę świetlicową dla najmłodszych, ale liczba miejsc na świetlicy jest ograniczona przepisami MEN i GIS.
Równocześnie przypominamy o ograniczeniu kontaktów pozaszkolnych między uczniami oraz prosimy o zwracanie uwagi na stan zdrowia dziecka – w przypadku wystąpienia nasilonych objawów mogących wskazywać na możliwość zakażenia COVID-19, prosimy o kontakt z lekarzem rodzinnym.

Dyrektor Szkoły
Izabela Hutyra

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie