Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Tegoroczny grudzień był bardzo intensywny dla Rady Rodziców: konkurs „Moje Boże Narodzenie” oraz aż dwa kiermasze bożonarodzeniowe!

Rada Rodziców SOSW zorganizowała świąteczny konkurs artystyczny – w tym roku pod hasłem „Moje Boże Narodzenie”. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych podopiecznych. Spłynęły 43 przepiękne dekoracje. Tradycyjnie nagrodzeni dyplomami i upominkami zostali wszyscy uczestnicy, zaś dekoracje konkursowe przekazano na świąteczny jarmark.

W tym roku Mamy przygotowały dwa kiermasze.
Pierwszy odbył się 14.12.2023 r. pod sklepem Intermarche w Sulęcinie, zaś drugi w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w dniu 19.12.2023 r. Podczas kiermaszu sprzedawano prace konkursowe, stroiki wykonane przez uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz dekoracje wykonane przez mamy z Rady Rodziców. Nie mogło również zabraknąć ciast i deserów wykonanych przez rodziców naszych uczniów. Ilość świątecznych dekoracji w tym roku była ogromna!

Kilkanaście żywych stroików, które nie znalazły właścicieli podczas kiermaszy, złożonych zostało na opuszczonych grobach na sulęcińskim cmentarzu.

Po odliczeniu kosztów organizacyjnych konto Rady Rodziców zasilono o 1921,28 zł.
Zebrane środki pozwolą na organizację dalszych przedsięwzięć, m.in. dofinansowanie styczniowego wyjazdu naszych podopiecznych do teatru.

Rada Rodziców serdecznie dziękuje:
-uczniom za udział w konkursie
-uczniom i pracownikom szkoły za wsparcie podczas organizacji kiermaszy
-rodzicom za przygotowanie ciast i deserów
-kierownictwu sklepu Intermarche za możliwość skorzystania z placu przed sklepem.

Opracowała:
Urszula Kołodziej
opiekun Rady Rodziców

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS