Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Promowane

Młody zawodnik Zagłębia Lubin – Przemysław Siudak został powołany na zgrupowanie selekcyjne Reprezentacji Polski do lat 17, które odbyło się w dniach 30.11 – 04.12 w Grodzisku Wielkopolskim.

Oprócz Przemka, wśród dwudziestki powołanych zawodników, było trzech innych przedstawicieli Zagłębia Lubin i był to drugi najliczniej reprezentowany klub w tym gronie – liczniejsza była tylko Legia Warszawa, której pięciu zawodników znalazło się w orbicie zainteresowań selekcjonerów.

Przemek miał okazję do zaprezentowania się trenerom podczas dwóch treningów dziennie oraz spotkań sparingowych, w których każdy z powołanych zawodników zagrał po 45 minut. Spotkanie z Wartą Poznań zakończyło się zwycięstwem reprezentantów 2:0, natomiast z Pogonią Szczecin był remis 0:0

Młody zawodnik już raz został powołany na zgrupowanie Reprezentacji U-16, na którego początku złapał kontuzję, na całe szczęście tym razem, Przemek bez przeszkód zaprezentował się podczas całego zgurpowania Reprezentacji Polski.

O przejściu Przemka ze Stali Sulęcin do Zagłębia Lubin pisaliśmy we wrześniu: Z boiska w Żubrowie do Akademii Piłkarskiej Zagłębia

Marek Dębowski
na podst. gramydlapolski.pl

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS