Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

„Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole,
Nową drogą, pójdziemy przez świat…”

W Przedszkolu nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie 29 czerwca, tym razem w plenerze, kolejna grupa 26 sześciolatków pożegnała się ze swoim przedszkolem i wychowawcami.

Z tej okazji przedszkolaki przedstawiły program artystyczny, który rozpoczął tradycyjny polonez, a w dalszej części recytowały wiersze, śpiewały piosenki i wspaniale zatańczyły w rytmach hip hopowych i piosence Chocolade. Program zobaczyli i wysłuchali rodzice oraz wychowawcy i goście zaproszeni.

Grupą sześciolatków opiekowały się: Katarzyna Abrasowicz, Joanna Jung przy wsparciu Jolanty Karpowicz.

Wszystkie sześciolatki otrzymały od dyrekcji przedszkola dyplomy i tabla, a od rodziców drobne upominki. Zastępca burmistrza Sulęcina Iwona Walczak przekazała dzieciom szkolne przybory, słodycze oraz ręcznie wykonaną maskotkę baranka symbolizującego herb Sulęcina. Miłą niespodzianką był wspaniały tort, jak również słodkości i pieczone na rożnie kiełbaski i kaszanka, o które zadbali ojcowie przedszkolaków. W dowód wdzięczności za opiekę nad swoimi dziećmi, rodzice przekazali wychowawcom wiązanki kwiatów.

Za program artystyczny z okazji 40-lecia przedszkola, który odbył się 9 czerwca w wykonaniu rodziców, Dyrektor Przedszkola Ewa Janicka wręczyła rodzicom podziękowanie w formie grupowego zdjęcia w ramce.

W galerii obszerna fotorelacja z ostatniego pobytu w przedszkolu sześciolatków, które od nowego roku szkolnego 2018/2019 będą uczniami sulęcińskich szkół podstawowych.

Maciek Barden

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin