Najwięcej powodów do radości mieli kibice Stali i Znicza Trzemeszno, w meczu tego drugiego padło aż 8 bramek. Poniżej przedstawiamy jak zaprezentowały się nasze drużyny piłkarskie w miniony weekend.

IV liga: Stal Sulęcin 1-0 MKP Arka Nowa Sól
Stalowcy w ostatnim czasie stają się specjalistami od wyśmienitych drugich części spotkania. W niezwykle ważnym meczu odnieśli zwycięstwo po golu Rafała Grzelczaka. Martwić może jedynie niezwykle wąska kadra meczowa w tym spotkaniu i obecność niektórych zawodników na trybunach. Pełna relacja z tego spotkania, wraz ze zdjęciami tutaj: Sędzia główną postacią, ale Stal zwycięska.

A Klasa: Juwenia Boczów 3-5 (0-5) Znicz Trzemeszno
Znicz nawet bez nominalnego bramkarza nie zwalnia tempa i po niedzieli jest nadal na trzecim miejscu w tabeli A Klasy. Tym razem po dość osobliwym meczu pokonał on Juwenię Boczów 5:3. Stuprocentowa skuteczność w pierwszej połowie (5 strzałów – 5 bramek) zaowocowała spokojnym prowadzeniem do przerwy. Po przerwie role się odwróciły i to Juwenia – mając trzy sytuacje – trzykrotnie pokonała Mateusza Świątka. Cztery gole i asystę w tym meczu zaliczył Radosław Dobrowolski.

B Klasa: Orkan Długoszyn – GKP Bogdaniec 1:3 (0:1)
Bez dwóch podstawowych napastników – Mikołajczyka i Kierzkowskiego musiał sobie poradzić Orkan w spotkaniu z GKP Bogdaniec. Pierwszą bramkę gospodarze stracili, gdy piłka tak niefortunnie odbiła się od kępy, że zmyliła interweniującego bramkarza. Po kwadransie drugiej połowy stan meczu wyrównał Rafał Dec, jednak już trzy minuty później młoda i zgrana drużyna z Bogdańca wyszła na prowadzenie dzięki bramce Krystiana Demura. W 70 minucie po kontrze wynik meczu ustalił Adrian Trukan.

Skład Orkana: Piotr Gąsiorek, Rafał Dec 1, Piotr Didyk (60′ – Norbert Piskorski), Jakub Gocal, Piotr Jaruga, Mariusz Małecki, Dariusz Miszon, Piotr Paprzycki, Bogusław Prugar, Paweł Rybarczyk (80′ Sylwester Jaruga), Jarosław Solski.

Drużyny młodzieżowe:
Juniorzy A1 – Stal Sulęcin – Piast Karnin 1:4 (Szablewski)
Trampkarze – Stal Sulęcin – Czarni Witnica 3:2 (Rosiak 2, Pasik)
Młodziki – UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą – Stal Sulęcin – 7:5 (Kujawa, Koleszka, Kurowski, Bulava, Lorenz)