Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE

Tegoroczna inauguracja roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 (wg naszych informacji powróciła numeracja szkół podstawowych na terenie Sulęcina sprzed reformy) im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie, składała się z dwóch apeli, podczas których podzieleni wiekowo uczniowie klas I-III oraz IV-VIII, oficjalnie rozpoczęli okres intensywnej, acz przynoszącej efekty, nauki datowanej na lata 2017/2018.

Organizacja niezależnych apeli dla najmłodszych oraz nieco starszych uczniów stanowi efekt reformy szkolnictwa, do której – jak zapewnił jeden z zaproszonych gości, Zbigniew Dauksza, przewodniczący oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sulęcinie – placówka jest doskonale przygotowana.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Ponadto, do zaproszonych na uroczystość gości jednej z dwóch sulęcińskich „podstawówek” – od dziś z numerem pierwszym i z zachowanym ówczesnym patronem – zaliczyć można, choćby, burmistrza Sulęcina – Dariusza Ejcharta, przewodniczącego Rady Miejskiej – Zbigniewa Szczepańskiego, naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych – Ryszarda Nowickiego, czy dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie – Andrzeja Żelechowskiego.

Ciepłe i motywujące słowa, którymi dyrektor placówki, Sławomir Słonik, zakończył oba apele stanowiły oficjalne rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego na kartach historii naszej SP. Wszystkim uczniom życzymy zatem intensywnej i efektywnej pracy!

Maciej Zacharczuk

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin