Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Październik zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z jego wieloletnią tradycją, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie wzięli udział w corocznych „Paździorach” – adaptacji klas pierwszych do społeczności uczniowskiej. Pierwszoklasiści od rana w kolorowych strojach: kaczek i klaunów przemierzali ulice Sulęcina, aż w końcu wraz ze swoimi starszymi przyjaciółmi, dotarli na Uroczysko nieopodal Żubrowa, gdzie odbyła się impreza.

Ognisko, bułki słodkie i w końcu obowiązkowe konkurencje wraz z tzw. „obcinaniem ogonów” dały wszystkim wiele zabawy. Pośród gier i zabaw uczniowie rywalizowali ze sobą w konkurencjach takich jak: scenka teatralna, taniec, rap, szybkie jedzenie jabłka, tworzenie opowieści z wylosowanych słów.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Po rywalizacji na polu artystycznym przyszedł czas na zawody sportowe: przeciąganie liny, skakanie w workach itp. Uświadczyły one wszystkich w przekonaniu, że licealiści mogą pochwalić się swoim talentem i energią w każdej dziedzinie.

Tegoroczną edycję Paździorów zwyciężyła klasa 2B z wychowawcą, Panem Łukaszem Chajcem na czele. Zwycięstwo zagwarantowało prawo do organizacji podobnej integracji w przyszłym roku. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy wyników w szkole tak wysokich, jak punkty przyznane za dzisiejsze konkurencje.

Kinga Wieczorek

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin