Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Od momentu wejścia w szkolne progi tworzycie razem z nami wielką rodzinę. Wiecie, że w rodzinie każdy obok praw, ma również obowiązki, które powinien sumiennie wypełniać. Naszym wspólnym obowiązkiem jest przede wszystkim nauka, do której wdrożą Was nauczyciele i rodzice. My starsi uczniowie wyciągniemy do Was pomocną dłoń. Zawsze możecie korzystać z naszych rad i pomocy, zwracać się do nas ze wszystkimi trudnymi sprawami. Uśmiechajcie się, bo w naszej szkole jest przyjemnie, miło i radośnie. Życzymy Wam wszystkim na początek roku szkolnego – samych piątek. Tymi słowami przywitali uczniów klas pierwszych prowadzący pasowanie, uczniowie szkoły Martyna Konopko i Patryk Kluszczyk. Rolę szkolnych ołówków zagrali uczniowie: Sara Błaszkiewicz i Antoni Babiak

W hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulęcinie 6 listopada odbyła się uroczystość z wiązana z awansem uczniów klas pierwszych na uczniów szkoły. Pasowanie na ucznia obchodzone jest w szkole od wielu lat i stało się tradycją.

W tym roku awansowało 69 pierwszoklasistów z trzech klas. I A, której wychowawcą jest Ewa Cieluch, I B, której wychowawcą jest Elżbieta Wysoczańska i I C, której wychowawcą jest Teresa Kucewicz.
W obecności pocztu sztandarowego szkoły, grona pedagogicznego, rodziców, dziadków i gości zaproszonych pasowania na ucznia szkoły dokonali: burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart, zastępca burmistrza Iwona Walczak, dyrektor szkoły Izabela Hutyra oraz zastępca dyrektora Tadeusz Domaszewicz.

Ceremonię awansu poprzedziły występy pierwszoklasistów przygotowane przez wychowawców i rodziców oraz ślubowanie na sztandar szkoły.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy pierwszoklasisty, w których mogliśmy przeczytać:
„W obecności koleżanek, kolegów, nauczycieli i rodziców….. została/ł/ przyjęty w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulęcinie. Niech zdobywanie wiedzy, będzie dla Ciebie wielką radością. Sulęcin, dn. 6 listopada 2017r.”

Uczniowie wszystkich pierwszych klas otrzymali od gości zaproszonych drobne upominki oraz słodycze. W podziękowaniu za przyjęcie w poczet uczniów szkoły, delegacje klas wręczyły kwiaty gościom zaproszonym oraz dyrekcji szkoły.

Maciek Barden

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin

Opcje ustawień prywatności

Google Analytics

Korzystamy z usługi Google Analytics i Google AdSense, usługa Google Analytics służy do tworzenia statystyki stron internetowych świadczonej przez Google, dzięki której pliki cookie zostają zamieszczone na Państwa urządzeniu. Informacja wytworzona przez plik cookie, dotycząca korzystania przez Państwa z Serwisu będzie przekazana i przechowywana przez Google. Google będzie wykorzystywał te informacje w celu oceny korzystania przez Państwa z Serwisu, zestawiania raportów z działalności prowadzonej na witrynie dla operatorów witryny oraz świadczenia innych usług dotyczących działalności na witrynie i korzystania z internetu.

_utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz, _ga

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?