Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej stał się pretekstem do pierwszego w historii pasowania na przedszkolaka.

Amanda, Sandra, Adaś, Kuba i Jakub w obecności znakomitych gości – Pani Dyrektor Danuty Malinowskiej, Pana starosty sulęcińskiego Adama Basińskiego, Rodziców, nauczycieli oraz starszych kolegów złożyli przedszkolne uroczyste ślubowanie i obiecali być dzielnymi przedszkolakami tj.: „pilnie świat poznawać, być zawsze uśmiechniętym, słuchać pani oraz grzecznie bawić się”. Następnie Pani Dyrektor w asyście Pana starosty kładąc na ramieniu każdego dziecka „czarodziejski czerwony ołówek” dokonała uroczystego aktu pasowania nadając im miano Przedszkolaka. Po pasowaniu dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy i drobne prezenciki niespodzianki.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Ślubowanie składali nie tylko przedszkolaki, ale również ich rodzice: „Zawsze mieć w pamięci, że moje dziecko jest unikalnym darem, słuchać uważnie i zawsze z nim rozmawiać , doceniać w dziecku to, co w nim najlepsze, cieszy się jego dzieciństwem –tak brzmiał tekst roty rodzicielskiego ślubowania..

Następnie piękne i ciepłe  życzenia wszystkim nauczycielom z okazji ich święta złożył Marcin – uczeń klasy V, a grupa uzdolnionych muzycznie uczniów pod kierunkiem nauczycielki muzyki Diany Chajec, w sposób niezwykle barwny i humorystyczny zaprezentowała przepiękną część artystyczną . 

Uwieńczeniem uroczystości dla pełnoprawnych już przedszkolaków był dzień w przedszkolu spędzony wspólnie z rodzicami, wspólne zabawy, rozmowy, wspólny słodko-owocowy poczęstunek. Na pewno będzie to niezapomniany dzień, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.
Dziękujemy za te mile spędzone chwile.

Barbara Nowak – Mazurczak

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin