Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Szkoły

Któż z nas nie zna ,,Opowieści Wigilijnej”, która co roku powraca do nas w okolicach Bożego Narodzenia wraz ze swoim przesłaniem?

22 grudnia 2023 r. uczniowie klasy 1, 3, 5 i 7 ze Szkoły Podstawowej w Wędrzynie, uczestniczyli w spektaklu, w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp.
Młodzi widzowie obejrzeli przemianę skąpca Ebenezera Scrooge’a, zachodzącą w czasie nocy wigilijnej. Temu nielubiącemu ludzi samotnikowi ukazał się duch zmarłego wspólnika, który ostrzegał go przed skutkami życia jakie wiedzie. Ta wizyta miała uchronić Scrooge’a przed podobnym losem… Początkowo nieufny, Ebenezer zmienił zdanie pod wpływem wizyt kolejnych duchów: Ducha Dawnych Świąt Bożego Narodzenia, Ducha Obecnych Świąt i Ducha Świąt przyszłych. Pokazały one bohaterowi sceny z jego życia przeszłego, teraźniejszego i przyszłego.
Piękna scenografia oraz gra aktorska wprowadziła wszystkich w niesamowitą atmosferę samej opowieści, jak i miejsca, w którym się znaleźliśmy. Po spektaklu na dzieci czekała niespodzianka w postaci spotkania z Mikołajem, który każdego małego i dużego widza obdarzył słodkim poczęstunkiem.
Wizyta w teatrze na pewno nie była ostatnia.

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS