Praca steinpol
Home Promowane

Praca Christianapol meble Sulęcin

Dnia 28.11.2019 roku przedszkolaki z SOSW w Sulęcinie pod opieką Eweliny Dudasz i Aleksandry Myszczak wzięły udział w I Olimpiadzie „Bystry Przedszkolak”zorganizowanej przez Przedszkole Specjalne przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Międzyrzeczu.

Tym razem nasze przedszkole było reprezentowane przez Agatę Mielczarek, Jana Ruszyńskiego – Gorzelińskiego i Jakuba Kaniuczoka. W Olimpiadzie uczestniczyły również dzieci z Międzyrzecza, Sulechowa, Słubic i Świebodzina.
Wszystkie drużyny zostały powitane gorącymi oklaskami, a następnie przedszkolaki i ich opiekunowie złożyli przysięgę podczas, której obiecali, że będą sumiennie i z uśmiechem wykonywać zadania, które zostały dla nich przygotowane.
Zawodnicy zmierzyli się z następującymi zadaniami: łączenie łańcucha pięciu ogniw wg. wzoru, układanie puzzli 3 – elementowych , układanie elementów dzielonych na pół (pionowo, poziomo i ukośnie), ułóż tak samo oraz połącz w pary – przeciwieństwa.

Każda osoba w grupie wykonywała to samo zadanie równocześnie w określonym czasie 5 minut.
Dodatkowym zadaniem dla wszystkich grup było ozdobienie Sowy metodą wydzieranki z kolorowego papieru.
Nasze przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem wykonywały zadania, które wymagały skupienia i logicznego myślenia.

Nad prawidłowym przebiegiem olimpiady czuwało Jury, które bacznie obserwowało zawodników i przydzielało punkty za wykonane zadanie.
Wszystkim zawodnikom udało się wykonać zadania prawidłowo i w określonym czasie.
Po ogłoszeniu wyników Olimpijczycy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i nagrody.

To, że ta Olimpiada była wyjątkowa nie ulega wątpliwości. Dlaczego warto było wziąć w niej udział? Ponieważ każdy z uczestników został zwycięzcą! Pokonywanie barier w fantastycznej atmosferze wzmacnia poczucie własnej wartości, dodaje odwagi , mobilizuje do podejmowania dalszych wysiłków i daje radość z osiągniętych sukcesów.
Dzieci wróciły szczęśliwe !

Aleksandra Myszczak

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie