Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Szkoły

Niby Przedszkole „Nidusiowo” – miejsce wyjątkowe pod każdym względem, ciepłe, przyjazne to właśnie Nidusiowo. Jego oficjalne otwarcie odbyło się wczoraj, w Dzień Dziecka. To chyba najlepszy prezent jaki mogły otrzymać najmłodsze dzieci z Lemierzyc. A wszystko to za sprawą Fundacji NIDUM, dzięki której udało się utworzyć to miejsce.

Prezes Zarządu Fundacji, Agnieszka Przybył, przywitała wszystkich gości oraz zaprosiła na uroczyste pasowanie dzieci na przedszkolaka, którego dokonali Wicestarosta Sulęciński Tomasz Prozorowicz wraz z Wójtem Gminy Słońsk Januszem Krzyśków.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

To spotkanie stało się również doskonałą okazją, aby przyjęte do grona przedszkolaków dzieci złożyły życzenia swoim rodzicom z okazji dnia Mamy i Taty. Przygotowane przez dzieci występy artystyczne to jedna z wielu atrakcji tego dnia, był też pyszny tort, słodycze, a na koniec dzieci wypuściły do nieba balony, ze swoimi marzeniami.

Mamy nadzieję, że wszystkie dziecięce marzenia się spełnią, a chwile wzruszeń towarzyszące temu wyjątkowemu dniu na długo pozostaną w pamięci.


Katarzyna Sobiecka
fot. Katarzyna Sobiecka

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Reklama Sulęcin