Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Szanowni Państwo,
w związku z potwierdzeniem trzech przypadków wirusa Covid-19 wśród kadry 1 Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, po zasięgnięciu opinii Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego zawieszam zajęcia stacjonarne w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie na okres od 5 do 12 października 2020 r. włącznie.

Zajęcia szkolne we wskazanym terminie odbywają się za pośrednictwem narzędzi nauczania zdalnego i według zasad określonych zarządzeniem dyrektora 1 Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie z 24 marca 2020r.
Uczniowie i nauczyciele realizują zajęcia według zwykłego rozkładu zajęć za pośrednictwem platformy G-suite. Obecność na zajęciach dla uczniów zdrowych objętych kwarantanną profilaktyczną jest obowiązkowa i będzie sprawdzana na zwykłych zasadach.
Niestety, w związku z objęciem kwarantanną również pracowników administracyjnych szkoły, nie mamy obecnie możliwości wydania sprzętu komputerowego, stąd prośba, aby w razie problemów z dostępem do Internetu zgłaszać mi je telefonicznie na numer 510 162 901 lub za pośrednictwem wychowawców. Oznacza to również, że nie ma możliwości zabrania ze szkoły rzeczy pozostawionych przez uczniów w szafkach.

Ponieważ kwarantanną objęto wszystkich uczniów i nauczycieli 1LO, powiatowy inspektorat sanitarny apeluje do wszystkich, z którymi nie zdążył się jeszcze skontaktować, o pozostanie w domu i nieudawanie się jutro do pracy, oraz czekanie na kontakt. Podajemy również numer kontaktowy sulęcińskiego Sanepidu: 515 291 136.

Pamiętajmy, że w niełatwej sytuacji, w jakiej znalazło się nasze liceum i miasto, największym wsparciem dla uczniów i nauczycieli oraz objętych kwarantanną członków ich rodzin jest ciepło, humor i zdrowy rozsądek.

Do zobaczenia 13 października!

Z wyrazami szacunku,
Tomasz Walenciak
Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie