Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

W Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie, 25 lutego odbył się gminny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju przeprowadzonym w formie testu wzięły udział dzieci i młodzież szkół podstawowych i średnich z terenu gminy Sulęcin.

Komisja w składzie: st. kpt. Rafał Sobczak przewodniczący, Grzegorz Gap sekretarz, Roman Krzemiński i Grzegorz Bertasz członkowie komisji, po dokonaniu oceny wszystkich testów przyznała następującą ilość punktów. W I grupie wiekowej szkół podstawowych /klasy od I do VI/: Natalia Tymczyn 33 pkt., Agata Koza 27 pkt., Anna Grobelna 26 pkt., Zofia Owczarczyk 23 pkt., Jakub Lenard 22 pkt., Klaudia Łaniec 21 pkt., Franciszek Dziadas 18 pkt., Adrian Pacek 17 pkt., Antoni Babiak 15 pkt., Marek Betiuk 15 pkt.

W II grupie wiekowej szkół podstawowych /klasy VII i VIII/: Ewa Gap 37 pkt., Aleksandra Żmudzińska 21 pkt., Tobiasz Konopko 19 pkt., Stanisław Gęślowski 17 pkt. W grupie uczniów szkół średnich: Maciej Gap 35 pkt., Michał Krzemiński 34 pkt., Wiktoria Tymczyn 30 pkt., Jarosław Szpak 25 pkt., Krzysztof Dzikowski 25 pkt., Mateusz Umski 20 pkt., Dawid Zieńkowicz
19 pkt., Martyna Konopko 18 pkt.

Do kolejnego etapu konkursu na eliminacje powiatowe zakwalifikowali się następujący uczniowie. Z grupy szkół podstawowych /klasy od I do VI/: Natalia Tymczyn i Agata Koza ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Strażaków z Trzemeszna Lubuskiego i Anna Grobelna ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina.

Z grupy szkół podstawowych /klasy VII i VIII/: Ewa Gap ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II z Sulęcina, Aleksandra Żmudzińska i Tobiasz Konopko ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina.

Z grupy szkół średnich: Maciej Gap, Michał Krzemiński i Wiktoria Tymczyn z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza z Sulęcina i Jarosław Szpak z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej z Sulęcina. W imieniu Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta wszystkim uczestnikom konkursu dyplomy wręczyła Zastępca Burmistrza Iwona Walczak oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie Sławomir Słonik. Nagrody uczestnicy konkursu wybrali sami, w kolejności zdobytych punktów.

Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin