Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

21 i 22 styczeń to wyjątkowe daty w kalendarzu – święto wszystkich Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, radości, wzruszeń i ciepła. To właśnie Babcia i Dziadek kochają, rozpieszczają i kultywują tradycje rodzinne.

Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały w każdej grupie przedstawienia w formie muzyczno – słownych wystąpień. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności recytując wiersze przeplatane wzruszającym śpiewem. Nie zabrakło oczywiście własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!

30.01.2024 r. podopieczni DPS w Tursku odwiedzili Przedszkole nr 1 im Małego Przyrodnika w Sulęcinie. Była to wizyta kończąca obchody Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci przygotowany miały program artystyczny. Każda z grup zaprezentowała wiersz oraz piosenkę. Przedszkolaki z uśmiechem podarowały seniorom własnoręcznie wykonane laurki, a w zamian otrzymały słodkości.

Występy dzieci sprawiły ogromną radość przybyłym gościom, na twarzach których przeplatały się łzy wzruszenia z radosnym uśmiechem.

Tekst: Honorata Stańko i Marta Łaniec

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS