Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Szkoły

Ceny gazu EWE

26 września 2017 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych w Sulęcinie. Medale dla naszej szkoły zdobyli: Kamil Melanowicz, który zajął pierwsze miejsce oraz Michał Dąbrowski, który w tym samym biegu był trzeci. Obydwaj będą reprezentowali naszą szkołę w finałach wojewódzkich Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych. Do finału zakwalifikowali się również uczniowie klasy IV: Gabriel Farbotko oraz Szymon Szreder.

9 października 2017 r. w Kalinowie koło Świebodzina odbyły się finały wojewódzkie Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych. Reprezentanci naszej szkoły spisali się znakomicie. Kamil Melanowicz wywalczył brązowy medal w biegu na 1000m, a Michał Dąbrowski w tym samym biegu zajął 21 miejsce. Bardzo dobrze spisali się również uczniowie klasy IV, którzy startowali na 600m. Gabryś Farbotko zajął bardzo wysokie 5 miejsce, a Szymon Szreder był 30.