Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Szkoły

W dniu 30 listopada 2015r. zainicjowaliśmy serię wieczorów poświęconych filmom. W związku z tym, że był to również wieczór andrzejkowy, uczniowie działający w samorządzie uczniowskim przygotowali niespodziankę dla uczestników spotkania w postaci wróżb. Zadaniem uczniów było obejrzenie dwóch filmów z kategorii komedia – „Narzeczony mimo woli” oraz horror „Kingdom come”.

Celem dyskusji i rozmów w trakcie przerwy było wyjaśnienie sobie dwóch zagadnień: sensu wybaczania sobie i innym oraz możliwość zaistnienia miłości pomiędzy ludźmi, którzy się nienawidzą i czy kłamstwo zawsze „wychodzi” na jaw. Wieczorne spotkanie okazało się być magiczne, śmieszne, dyskusyjne, poważne i rozśpiewane, bo w przerwach można było spróbować swoich sił w karaoke. Uczniowie wrócili do domu w pięknym nastroju, a kolejnego dnia otrzymali przepustkę na zajęcia w postaci immunitetu od pytania, kartkówek i pracy domowej.

Nadesłała
p. Katarzyna Cyranowska

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS