Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Szkoły

Dnia 23 października odbyły się zajęcia w Akademii Malucha w Bibliotece w Trzemesznie Lubuskim. Na rozpoczęcie zajęć pani Ania Kochańska przeprowadziła zabawę ruchową z wykorzystaniem gazety. Następnie dzieci przypomniały sobie poznane wcześniej wyrazy czytając je globalnie. Wysłuchały tekstu „Chory kotek” i odpowiadały na pytania.

Zapoznały się z kolejnymi wyrazami – kot, mysz, pies. Bawiły się w zabawę – Uciekaj myszko do dziury. Zaśpiewały także piosenkę pt.” Wlazł kotek” oraz nauczyły się piosenki – „Przyleciała mucha”. Na zajęciach technicznych wykonały z papieru kotka, którego trzeba było wcześniej pokolorować i następnie połączyć wszystkie części. Przy pomocy mam powstały przepiękne koteczki. Na koniec ,jak zawsze ,dzieci i ich mamy wypożyczyły sobie książki do czytania. I jeszcze, oczywiście na koniec nie obyło się od małych słodkości. Spotkamy się za tydzień.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Nadesłała: p. Iwona Wołowska
SP Trzemeszno

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin