Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sulęcinie sp. z o.o. ma przyjemność poinformować, iż 26 października 2018 r. została podpisana umowa z firmą AIUT sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach na wykonanie kolejnego zadania z projektu (prezentowanego powyżej) realizowanego w partnerstwie 18 przedsiębiorstw wodociągowych z terenu województwa lubuskiego.

Przedmiotem Umowy jest „Dostawa 2 597 szt. przyrządów rejestrujących przepływy wody oraz zainstalowanie 2 597 szt. modułów radiowych wraz z oprogramowaniem” składająca się z:
1.1. Zadanie nr 1 – Dostawa urządzeń rejestrujących przepływy wody.
1.2. Zadanie nr 2 – Dostawa elektronicznych modułów radiowych do zdalnego radiowego odczytu – stworzenie infrastruktury technicznej do przesyłu informacji.
1.3. Zadanie nr 3 – Dostawa oprogramowania specjalistycznego wraz z terminalami odczytowymi do zdalnego radiowego odczytu urządzeń pomiarowych w tym stworzenie infrastruktury technicznej – montaż modułów radiowych i urządzeń rejestrujących przepływ wody oraz szkolenia.
Wartość zawartej umowy wynosi 1 741 671,85 brutto.

Projekt będzie realizowany do czerwca 2020 roku. W ramach projektu wymianie podlegać będą tylko wodomierze główne. System będzie przygotowany również do ewentualnego odczytu wodomierzy lokalowych i ogrodowych, jednak w takich przypadkach koszt instalacji tych urządzeń będzie ponosił Odbiorca usług. Oczywiście wyposażenie podlicznika w moduł do zdalnego odczytu nie będzie obowiązkowe. W przypadku braku takiego modułu Odbiorca będzie podawał stan podlicznika za pośrednictwem IBOK-a lub telefonicznie, a Spółka dokona weryfikacji podanych stanów raz w roku.
Prace montażowe u naszych Klientów rozpoczną się już od listopada br. W związku z tym prosimy o życzliwe przyjęcie pracowników Wykonawcy i z góry przepraszamy za ewentualne utrudnienia. W przypadku pojawienia się problemów czy kwestii spornych, prosimy o powiadomienie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Sulęcinie sp. z o.o.

Z naszej strony nad przebiegiem montażu będzie czuwał oddelegowany pracownik, do którego obowiązków będzie również należało reagowanie w takich przypadkach.

W ramach tego projektu została już zrealizowana dostawa sprzętu serwerowego i uruchomione zostało dla Odbiorców usług naszej Spółki Internetowe Biuro Obsługi Klienta (IBOK). Uruchomienie przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sulęcinie Sp. z o.o. IBOK ma na celu ułatwienie i poszerzenie kontaktu z Klientem oraz udoskonalenie jego obsługi. Korzystanie z powyższej aplikacji umożliwi Państwu łatwe i samodzielne załatwienie spraw takich jak: podanie stanu wodomierza, sprawdzenie poprzednich stanów czy nadesłanie do Spółki krótkiej wiadomości lub zapytania.
Zapraszamy i zachęcamy do rejestrowania się do IBOK na www.zwiksulecin.pl oraz pod linkiem https://ibok.zwiksulecin.pl.

źródło: ZWIK Sulęcin Sp. z o.o.

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin