Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

KOMUNIKAT EPIDEMIOLOGICZNY.
SZPITAL OGRANICZA PRZYJMOWANIE PACJENTÓW „PLANOWYCH” ORAZ DOSTĘP DO PORADNI.

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju informujemy, iż od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie zdecydował się wprowadzić ograniczenia w przyjmowaniu pacjentów „planowych”. Szpital w wymienionym okresie czasu będzie funkcjonował w systemie „ostro-dyżurowym”.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie zdecydował się wprowadzić również ograniczenia podyktowane względami epidemiologicznymi w dostępie do świadczeń ambulatoryjnej opieki specjalistycznej – od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania.

Ograniczenia dotyczą poradni: alergologicznej, kardiologicznej, neurologicznej, urologicznej, nefrologicznej, laryngologicznej, okulistycznej, rehabilitacyjnej, onkologicznej, dermatologicznej, preluksacyjnej, pulmonologicznej, zdrowia psychicznego, leczenia uzależnień, medycyny paliatywnej.

Pacjenci poradni: chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo – ortopedycznej oraz ginekologicznej (tu wyłącznie kobiety w ciąży) po zbadaniu temperatury ciała oraz po przeprowadzeniu ankiety będą mieli udzielone świadczenie medyczne. Poradnie ginekologiczne w terenie (Słońsk, Torzym, Krzeszyce, Ośno Lubuskie) będą udzielały świadczenia również wyłącznie kobietom w ciąży.
Pacjenci poradni chirurgii onkologicznej będą mieli udzielone świadczenie po wcześniej teleporadzie.

Umówione terminy zabiegów fizjoterapeutycznych oraz innych świadczeń z Działu Fizjoterapii zostaną przesunięte na późniejsze daty, a pacjenci będą informowani o zmianach.

Umówione terminy pacjentów kierowanych od lekarzy specjalistów ze skierowaniami na badania w Pracowni Diagnostyki Obrazowej zostaną przesunięte na późniejsze daty. Dotyczy to również pracowni USG, które będą realizowały wyłącznie świadczenia ginekologiczne kobietom w ciąży. Pozostałe rodzaje badań (USG serca, tętnic, jamy brzusznej itp) zostaną przesunięte na późniejsze daty. Na bieżąco będą realizowane wyłącznie przypadki nagłe na potrzeby szpitala.

Rejestrowanie do pracowni diagnostyki obrazowej na badania odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie pod numerem tel. 95 755 9566 oraz 95 755 9527, od godziny 8.00 do 14.00. Zakaz rejestrowania osobistego obowiązuje do odwołania. Postanowienie dotyczy wszystkich świadczeń.

Zarządzeniem Dyrektora SPZOZ w Sulęcinie wprowadza się do odwołania rejestrację do poradni specjalistycznych na świadczenia medyczne w formie telefonicznej – tel. 95 755 2260 i 95 755 9530 oraz drogą mailową: rejestracja@szpital-sulecin.pl

Od dnia 16.03.2020r. w poradniach specjalistycznych SPZOZ w Sulęcinie, dla pacjentów kolejnorazowych wprowadza się możliwość realizacji świadczeń za pomocą teleporady. W związku z powyższym prosi się pacjentów o kontakt celem uzgodnienia tej formy porady kolejnorazowej pod numerem telefonu: 95 755 2260 lub 95 755 9530

Dyrektor SPZOZ Sulęcin
Agnieszka Zaręba

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin