Praca steinpol
Home Sport Olimpia Sulęcin

Praca meble łóżka Sulęcin

Zgodnie z planem, choć nie bez emocji – Olimpia Sulęcin w rozpoczętych w ten weekend play-offach dwukrotnie pokonała SPS Konspol Słupca.

Choć wygrana w trzech setach mogłaby wskazywać na jednostronne widowisko, to jednak sobotnie spotkanie przyniosło sporo emocji. W pierwszej odsłonie do stanu 10:10 trwała walka punkt a punkt, jednak dzięki dwóm prostym błędom Olimpii Sulęcin goście wyszli na dwupunktowe prowadzenie (12:14 i 16:18).

Wydawało się, że słupczanie będą bardzo blisko sprawienia małej niespodzianki, jaką byłoby wygranie seta, jednak przy stanie 20:18 na zagrywce pojawia się Grzegorz Turek, który wydatnie swoim serwisem przyczynia się najpierw do zniwelowania przewagi gości, a następnie wyjścia na czteropunktową przewagę(24:20). Dzięki takiemu obrotowi sprawy Olimpia wygrała tego seta do 22.
Drugą partię lepiej rozpoczęła Olimpia – która bardzo szybko od stanu 4:3 zdobyła 3 punkty z rzędu i sukcesywnie powiększała przewagę do 17:11 i 20:14.

Spokojne kontrolowanie sytuacji boiskowej pozwoliło żółtoniebieskim na wygranie do 21.
Trzeci set przyniósł ponownie bardzo dużo emocji – każdą przewagę gospodarzy niwelowali ambitnie grający goście, którzy w końcówce byli o dwie piłki od zbycia seta (20:23). Ponownie jednak większą dojrzałością wykazali się zawodnicy Olimpii, którzy kończyli swoje akcje skutecznie, w przeciwieństwie do słupeckich siatkarzy, których ataki nie mieściły się w boisku.

Choć w niedzielę goście dokonali tego, co nie udało im się dzień wcześniej – ugrali seta, to jednak ten pojedynek był bardziej jednostronny – sety:1,3 i 4 to od początku do końca dominacja i spokojne prowadzenie Olimpii Sulęcin. Jak tłumaczył po meczu trener słupczan – Marek Jankowiak – jego zawodnicy mogli być zmęczeni po wyczerpującym sobotnim pojedynku, gdyż rzadziej od swojego vis-a-vis może rotować składem.

Zupełnie tego jednak nie było widać w drugiej odsłonie – siatkarze z wielkopolski od początku tego seta narzucili swoje warunki gry, mocno zaryzykowali zagrywką i już od początku prowadzili – najpierw 1:3, potem 5:11, 7:14, a nawet 14:20. Olimpia Sulęcin zdoła dojść zawodników ze Słupcy na jeden punkt (23:24), jednak w ostatniej akcji popisali się oni skutecznym atakiem. Taki obrót sprawy podrażnił zawodników gospodarzy, w trzeciej i czwartej partii dzielili i rządzili na boisku – wygrywają pewnie do 17 i 12.

Sobota: Olimpia Sulęcin- SPS Konspol Sulęcin 3:0 (25:22, 25:21, 25:23) – MVP Łukasz Zimoń
Niedziela: Olimpia Sulęcin – Konspol Słupca 3:1 (25:14, 23:25, 25:17, 25:12) – MVP Maciej Sas

W najbliższy weekend rywalizacja przenosi się do Słupcy. Drużyny grają do trzech zwycięstw.

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Biuro rachunkowe Sulęcin
Biuro rachunkowe Sulęcin
Biuro rachunkowe Sulęcin
Biuro rachunkowe Sulęcin
Ryczaj Sulęcin
Ryczaj Sulęcin
Ryczaj Sulęcin
Ryczaj Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie