Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

W niedzielę, 3 grudnia 2017, w Hali Sportowej I LO w Sulęcinie do późnych godzin wieczornych odbywał się Turniej „Łączymy pokolenia w badmintonie”, w którym zawodnicy badmintona walczyli o Puchar Burmistrza Sulęcina. Mimo sportowego charakteru rozgrywek, najważniejsza była niezwykła atmosfera turnieju, która wytworzyła się dzięki ambitnie walczącym zawodnikom oraz zabiegom i staraniom wielu osób, którzy walnie przyczynili się do sukcesu Turnieju.

W tym momencie gorąco jeszcze raz bardzo dziękujemy:
– burmistrzowi Sulęcina Panu Dariuszowi Ejchartowi oraz zastępcy burmistrza Pani Iwonie Walczak za objęcie patronatem Turnieju oraz za wsparcie jego organizacji, a przede wszystkim za ufundowanie i wręczenie pucharów,
– wice staroście sulęcińskiemu Panu Tomaszowi Prozorowiczowi za poświęcony czas oraz za osobiste zaangażowanie się we wręczenie medali i dyplomów zawodnikom.
Szczególne podziękowanie składamy Dyrektorowi I LO w Sulęcinie Pani Aleksandrze Jasickiej-Szabat za osobiste zaangażowanie się i udział we współtworzeniu tego sportowego wydarzenia oraz za wręczenie medali i dyplomów.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Dziękujemy również uczniom i absolwentom Liceum za zaangażowanie się i za włożoną pracę w prowadzenie Turnieju.

Również szczególne podziękowanie składamy trenerowi Panu Jeremiemu Borowcowi, który własną pracą i pasją trenerską przygotował i wyszkolił kolejne pokolenia młodych zawodników badmintona. Dziękujemy również Zawodnikom i Wolontariuszom za ogrom włożonej pracy w przygotowania, oprawę i prowadzenie rozgrywek Turnieju.

Słowa podziękowania nie są wstanie wyrazić naszej wdzięczności dla sponsorów Turnieju, którymi są:
Urząd Miejski w Sulęcinie oraz firmy:
– Maszoński Logistic,
– Agnes,
– Salon Fryzjerski Renia,
– Portal Sulecin24.pl,
– Firma GAMA,
– Zakład Instalatorstwo Elektryczne Jacek Czułowski,
– Taxi Karol,
– Sklep Odzieżowo Sportowy DUET Bogumiły Gudacz.

Radość zawodników z otrzymanych nagród była przeogromna. Każdy zawodnik Turnieju w wieku szkolnym otrzymał upominek. Zawodnicy, którzy zdobyli trzy pierwsze miejsca zostali szczególnie wyróżnieni poprzez wręczone im medale, dyplomy oraz ufundowane przez Burmistrza Sulęcina puchary.

Szczególnego podkreślenia wymaga również nieocenione wsparcie i zaangażowanie się rodziców naszych zawodników, którzy zaopatrzyli uczestników Turnieju w wypieki ciast i kanapki, którymi mogliśmy częstować uczestników i gości przez cały czas trwania Turnieju. Za to również bardzo dziękujemy!

Jako współorganizatorzy Turnieju bardzo liczymy, że w kolejnym roku uda nam się kontynuować ten rodzaj rozgrywek badmintona, który łącząc pokolenia integruje społeczność Miasta i Gminy Sulęcin. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim kibicom i gościom za tak liczne przybycie i udział w tym sportowym widowisku. Życzymy im, aby następnym razem zabrali ze sobą „trampki” i przyłączyli się do wspólnej sportowej zabawy.

Z A P R A S Z A M Y w przyszłym roku!!!

Zarząd
Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin