Home Kultura Koncerty - relacje

Praca meble łóżka Sulęcin

Koncert Hip-Hop Sulęcin

Koncert Hip-Hop Sulęcin

Data: 18.02.2011r.
Miejsce: Klub u Bulka, Sulęcin
Start: 20:00
Bilety: 8/10PLN

Przedsprzedaż:
SOKSIR w godz. 9-14

Dodatkowo dla pierwszych 25 osób płyta „Czysta Natura” GRATIS!!!

Po krótkim odpoczynku i w oczekiwaniu upragnionej wiosny, poznański duet Galon\Kowall rozpoczyna rok 2011, koncertem 18 Lutego w Sulęcinie. Artyści na deskach Klubu „U Bulka” zaprezentują, zarówno utwory z ich ostatniej płyty, nie zabraknie hitów z poprzednich projektów oraz zdradzą nad czym obecnie pracują.

Na koncercie wystąpią również rodzime składy: NBS z Wędrzyna, Wspólny Projekt\Molek reprezentujący Żary oraz Sulecinsko-Gorzowski Turbofonograf, a nad wszystkim będzie czuwał DJ.POLAR!!!

GALON\KOWALL – poznański duet należący do Cromm Cruac. Na przestrzeni lat zdobyli spore doświadczenie sceniczne, ok.250 koncertów zagranych na terenie całego kraju, występowali z m.in: Abradabem, Tede/WFD, Peją, Waldemarem Kastą, Donguraleskiem, PTP, Fokusem, W.S.R.H, Bezcenzury, RR Brygadą i wieloma innym przedstawicielami polskiej sceny. Przy tworzeniu współpracowali z taki artystami jak: RY 23, DonGuralesko, Beat Squad, W.S.R.H, Nagły atak Spawacza, Kobra, Dj.Soina, Lont, Dj.HEn, Wasp…

Obecnie pracują nad mixtapem, który ma ujrzeć światło dzienne w pierwszej połowie  roku!

http://www.myspace.com/czystanatura

Nadesłał
Jacek Filipek

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin