Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Postępujące częściowe zniesienia przez rząd zakazów, które spowodowała epidemia koronawirusa, umożliwiła sulęcińskiemu samorządowi uruchomienie przedszkoli i żłobka w Gminie Sulęcin. Od kilkunastu dni swoją działalność z zachowaniem wszystkich zaleceń sanepidu i wytycznych, wznowiło Przedszkole nr 1 im. Małego Przyrodnika, Przedszkole nr 2 im. Małych Odkrywców, Przedszkole w Wędrzynie i Żłobek Samorządowy. Dyrektorzy i pracownicy wymienionych placówek stworzyli najbardziej bezpieczne warunki najmłodszym mieszkańcom gminy.

27 maja Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart i Zastępca Burmistrza Iwona Walczak odwiedzili przedszkola, aby zapoznać się z podjętymi działaniami oraz przekazali przedszkolakom zabawki, które zostały zakupione przez Urząd Miejski. Przekazane zabawki częściowo zastąpią wycofane przez zalecenia pluszaki i zabawki, które z powodu epidemii nie zostały dopuszczone do zajęć i zabawy.

Nowe zabawki w imieniu przedszkolaków odebrali: Dyrektor Przedszkola nr 1 Małgorzata Jung, Dyrektor Przedszkola nr 2 Ewa Janicka i pełniąca obowiązki Dyrektora Szkoły i Przedszkola w Wędrzynie Anna Kapała.

Maciek Barden

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie