Praca steinpol
Home Kultura Koncerty - relacje

Praca Christianapol meble Sulęcin

Yellow Cab Sulęcin Koncert
Yellow Cab Sulęcin Koncert

Miejsce: Klub „u Bulka”/SOKSiR
Data: 20.11.2010 (sobota)
Start: 20:00
Wstęp: 10 pln
Info: www.myspace.com/klububulka

Sulęciński Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji – klub *u BULKA* zaprasza na sobotni (20.11) koncert z cyklu „Kawa i Blues – koncerty pełne smaku”.
Tym razem na naszej klubowej scenie wystąpi niesamowicie energetyczne trio Yellow Cab.

YELLOW CAB istnieje od 2004 r. Tworzą go muzycy z dużym doświadczeniem scenicznym, zainspirowani twórczością takich gigantów bluesa jak: Robert Johnson, Muddy Waters, William Clarke czy Rod Piazza.

Grupa powstała z inicjatywy Wojtka Hamkało – gitarzysty i wokalisty występującego na licznych festiwalach bluesowych, do którego w 2004 dołączył jazzowy kontrabasista Andrzej Wyrwicki. Zespół prezentuje repertuar utrzymany w konwencji bluesa z Delty Mississippii z elementami country bluesa.

Atutem grupy jest niepowtarzalne brzmienie wynikające ze świadomego wyboru instrumentów akustycznych, a tym samym powrót do źródeł bluesa, własne oryginalne wersje przedstawianych kompozycji, poparte śpiewem wszystkich muzyków oraz nieskrywana radość ze wspólnego grania. Po ich koncertach nie da się ukryć, że blues akustyczny jest ciągle żywy, i od zawsze autentyczny.

Podczas koncertu aromatyczna i smaczna kawa – gratis!

Nadesłał
Jacek Filipek

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie