Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

Dziesięć zespołów seniorów i osób nie w pełni sprawnych z Lebus /Niemcy/, Kostrzyna, Sulęcina, Dębna i Słubic, 21 sierpnia uczestniczyło w XII Letniej Spartakiadzie Sportowo-Rekreacyjnej o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie n/Odrą.

Pięcioosobowe drużyny wzięły udział w konkurencjach i zabawach na czas, celność i szybkość. Wszyscy zawodnicy uczestniczyli w rzutach woreczkami z piaskiem do kosza, kołem hula hop do celu, celnością piłkami do miniaturowych bramek, konkurencji sprawnościowej z podawaniem piłki nożnej na czas, celnością piłką do oznaczonego kręgu i slalomem sprawnościowym.

W spartakiadzie wzięli udział osoby z Zespołu Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Lebus z Niemiec, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów ze Słubic, Domu Seniora z Kostrzyna n/Odrą, Sulęcińskiej Rady Seniorów z Sulęcina, Środowiskowego Domu Pomocy z Kostrzyna n/Odrą, Kostrzyńskiej Sekcji Emerytów i Inwalidów z Kostrzyna n/Odrą, Dziennego Domu Pobytu z Kostrzyna n/Odrą oraz Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Dębna.

Najstarsi wiekiem uczestnicy spartakiady otrzymali pamiątkowe medale.

Wśród Pań, najstarszą uczestniczką spartakiady była Zofia Kowalczyk /91 lat/ z Kostrzyna, a wśród Panów List Heinz /81 lat/ z Lebus /Niemcy/.
Impreza odbyła się na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W imieniu Burmistrza Kostrzyna Andrzeja Kunta wszystkim uczestnikom spartakiady puchary, medale i dyplomy wręczył Zastępca Burmistrza Zbigniew Biedulski oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Zygmunt Mendelski.

Seniorzy z Sulęcińskiej Rady Seniorów /dwa zespoły/ w kwalifikacji ogólnej na czas, zajęli I i IV miejsce.

Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin