Home Aktualności z Sulęcina

W sobotnim meczu piłki nożnej Stal Sulęcin pokonała Toromę Torzym aż 5:0. Spotkanie rozgrywane było w Torzymie w ramach 6 kolejki rundy jesiennej gorzowskiej klasy okręgowej.

Mało kto spodziewał się tak wysokiego wyniku. Przed meczem ze Stalą Toroma była w lidze niepokonana i straciła zaledwie 7 goli w 5 kolejkach. Jednak w sobotę sulęcinianie pokazali się ze zdecydowanie lepszej strony. Przeważali niemalże przez pełne 90 minut. Tymczasem drużyna gospodarzy popełniała dużo niewymuszonych błędów, nie wykorzystała nawet rzutu karnego. Trzema bramkami popisał się Mateusz Siudak, po jednej dołożyli Rafał Grzelczak i Eliasz Kowalew, który ustalił wynik spotkania w 79 minucie.

Piotr Rosiński (74’ Bartek Michałek)
Kacper Michałek (82’ Miłosz Rosłanowski)

Po 6 kolejkach ekipa Stali z dorobkiem 10 punktów plasuje się na 7 miejscu w lidze. Następny mecz sulęcinianie rozegrają u siebie. Na stadionie im. Stanisława Ożoga podejmą zawodników Orła Międzyrzecz. Orzeł okupuje dolne pozycje tabeli: zajmuje 14 miejsce, mając na koncie zaledwie jedno zwycięstwo i aż 24 stracone bramki. Czy piłkarze Stali dopiszą do swojego konta kolejne 3 punkty? Dowiemy się w następną sobotę. Mecz Stal Sulęcin – Orzeł Międzyrzecz odbędzie się 25 września o 14:00.