Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Nie milkną echa zdarzenia z udziałem sulęcińskich policjantów, którzy pomogli dotrzeć na czas do szpitala rodzicom z 10-miesięcznym Antosiem, który był siny i nie oddychał. Tylko dzięki pełnemu zaangażowaniu policjantów i medyków chłopczyk nadal cieszy się życiem. Ta sytuacja pokazuje, że społeczeństwo może liczyć na profesjonalizm lubuskich stróżów prawa, którzy zawsze są gotowi do podejmowania najtrudniejszym wyzwań. Za to też podziękował Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak.

O tej sprawie mówiła cała Polska. Dzięki nagraniu z monitoringu udostępnionego przez szpital w Sulęcinie byliśmy świadkami zaangażowania policjantów, którzy biegnąc z 10-miesięcznym Antosiem na rękach ratowani mu życie. Zdarzenie sprzed 10 dni pokazuje z jakimi sytuacjami w codziennej służbie przychodzi się mierzyć policjantom. Szczegóły tego zachowania przytaczaliśmy w poniższym materiale:

Dziesięciomiesięczny chłopczyk nie mógł złapać oddechu. Policyjny bieg po życie dziecka

Zachwyt i podziękowania dla policjantów nadal spływają z całej Polski. Tym razem za pełny profesjonalizm i poświęcenie dla starszego sierżanta Rafała Radeckiego oraz sierżanta Łukasza Płonki podziękował Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak. W specjalnie zorganizowanym spotkaniu i briefingu przedstawiciel rządu w terenie podkreślił jak wielkim poświęceniem i skutecznością wykazali się wspomniani funkcjonariusze. To był popis umiejętności, opanowania i perfekcyjnego oddania sprawom ludzi, którzy potrzebowali pilnej pomocy. Zachowanie policjantów pokaza ło dobitnie, że na pomoc tą może liczyć nasze społeczeństwo.

Zimna krew policjantów sprawiła, że dziecko przeżyło. Wojewoda Lubuski wręczył policjantom statuetki oraz listy gratulacyjne. Satysfakcji z zachowania policjantów nie krył również Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jarosław Pasterski oraz bezpośredni ich przełożony insp. Mirosław Kędziora. Jak powiedzieli to duma, że w naszych szeregach s ą policjanci, którzy z takim poświęceniem wykonują swoją służb ę i utwierdzają społeczeństwo w przekonaniu, że Policja jest formacją profesjonalną, godną i służebną wobec społeczeństwa. Tak już twierdzi 90% społeczeństwa, a dzieje się tak właśnie dzięki takim postawom policjantów, którzy wierni pozostają słowom roty ślubowania.

nadkom. Marcin Maludy
Rzecznik Prasowy

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spis powszechny
Spis powszechny
Spis powszechny
Spis powszechny
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa