Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Sport Badminton

Praca meble łóżka Sulęcin

II runda Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Nowogrodzie Bobrzańskim
2 lutego odbyła się III runda Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Udział wzięli także zawodnicy z Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona, uzyskując satysfakcjonujące wyniki.

Grzegorz Stasiłowicz zajął IV miejsce w kategorii klas 3-4 chłopców. W kategorii klas 5-6 chłopców III miejsce zajął Karol Chojnacki, a tuż za nim był Marcin Markowski.

EWE energia gaz

W kategorii dziewcząt klas 5-6, I miejsce zajęła Aleksandra Cieplak, a III miejsce – Milena Gierońska.

W lidze udział wzięli także: Jesika Łukacz, Julia Łaniec i Martyna Łasińska.

Ostatni turniej czyli IV runda finałowa Lubskiej Ligi Młodzieży Szkolnej odbędzie się 02.03.2019 r. w Świebodzinie.

Turniej w Lubniewicach
9.02.2019 w Lubiewicach odbył się turniej badmintona w którym wzięła udział liczna grupa zawodników Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z Berlina jak i również Poznania.

Po zaciętej 5 setowej walce w finale Magdalena Piechowiak pokonała rywalkę i tym samym zajęła 1 miejsce, dumnie reprezentując Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona. W grze mixtowej Magdalena Piechowiak z Jakubem Górskim zajęli 3 miejsce. Przemek Frontczak miejsce 4 w grze pojedynczej mężczyzn. Bardzo się cieszymy, że zawodnicy z SSB wrócili do domu z medalami.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników!