Home Sport Badminton

II runda Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Nowogrodzie Bobrzańskim
2 lutego odbyła się III runda Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Udział wzięli także zawodnicy z Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona, uzyskując satysfakcjonujące wyniki.

Grzegorz Stasiłowicz zajął IV miejsce w kategorii klas 3-4 chłopców. W kategorii klas 5-6 chłopców III miejsce zajął Karol Chojnacki, a tuż za nim był Marcin Markowski.

W kategorii dziewcząt klas 5-6, I miejsce zajęła Aleksandra Cieplak, a III miejsce – Milena Gierońska.

W lidze udział wzięli także: Jesika Łukacz, Julia Łaniec i Martyna Łasińska.

Ostatni turniej czyli IV runda finałowa Lubskiej Ligi Młodzieży Szkolnej odbędzie się 02.03.2019 r. w Świebodzinie.

Turniej w Lubniewicach
9.02.2019 w Lubiewicach odbył się turniej badmintona w którym wzięła udział liczna grupa zawodników Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z Berlina jak i również Poznania.

Po zaciętej 5 setowej walce w finale Magdalena Piechowiak pokonała rywalkę i tym samym zajęła 1 miejsce, dumnie reprezentując Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona. W grze mixtowej Magdalena Piechowiak z Jakubem Górskim zajęli 3 miejsce. Przemek Frontczak miejsce 4 w grze pojedynczej mężczyzn. Bardzo się cieszymy, że zawodnicy z SSB wrócili do domu z medalami.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników!