Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

W Wielką Sobotę Stal Sulęcin podejmie Polonię Lipki Wielkie. W spotkaniu przed tygodniem – na własnym boisku Stalowcy pokonali LZS Bobrówko 5:3.

Sulęcińscy piłkarze ponownie w rundzie wiosennej obsypali kibiców wieloma bramkami. Choć sam wynik może tego nie potwierdza, to jednak mecz z Bobrówkiem – szczególnie w pierwszej połowie nie stał na zbyt wysokim poziomie. Przedostatnia drużyna w tabeli nastawiła się na grę z kontry i z niebywałą łatwością stwarzała zagrożenie pod bramką Mikołaja Kozłowskiego. Na domiar złego w pierwszej części spotkania gra formacji obronnej wzbudzała na trybunach odgłosy irytacji. Trzy składne akcje zawodników LZSu wystarczyły do zdobycia dwóch goli.

Stalowcy swój atak po raz pierwszy zakończyli dopiero w 25 minucie, gdy po rzucie rożnym głową piłkę do bramki skierował Bartosz Patelski. Niestety już dwie minuty później goście podwyższyli prowadzenie do 1:3 za sprawą Krzysztofa Wysockiego. Na całe szczęście na przerwę Stalowcy schodzili tylko z jednobramkową stratą – w 34 minucie pierwszego swojego gola w tym meczu zdobył Rafał Kotwica.

W drugiej odsłonie gospodarze zaprezentowali się o klasę lepiej, a przede wszystkim skuteczniej – dwoma kolejnymi bramkami hat-tricka skompletował Rafał Kotwica, a w czwartej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Jakub Buda.

Dzisiejsze spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17:00, to pojedynek 6 i 10 drużyny w tabeli. Poloniści w ostatniej kolejce wysoko ulegli Radowiakowi Drezdenko – również na wyjeździe 3:6. W takim samym stosunku Stalowcy ulegli Polonistom w rundzie jesiennej. Zapowiada się więc kolejny grad bramek na stadionie im. Stanisława Ożoga.