Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

W Wielką Sobotę Stal Sulęcin podejmie Polonię Lipki Wielkie. W spotkaniu przed tygodniem – na własnym boisku Stalowcy pokonali LZS Bobrówko 5:3.

Sulęcińscy piłkarze ponownie w rundzie wiosennej obsypali kibiców wieloma bramkami. Choć sam wynik może tego nie potwierdza, to jednak mecz z Bobrówkiem – szczególnie w pierwszej połowie nie stał na zbyt wysokim poziomie. Przedostatnia drużyna w tabeli nastawiła się na grę z kontry i z niebywałą łatwością stwarzała zagrożenie pod bramką Mikołaja Kozłowskiego. Na domiar złego w pierwszej części spotkania gra formacji obronnej wzbudzała na trybunach odgłosy irytacji. Trzy składne akcje zawodników LZSu wystarczyły do zdobycia dwóch goli.

Stalowcy swój atak po raz pierwszy zakończyli dopiero w 25 minucie, gdy po rzucie rożnym głową piłkę do bramki skierował Bartosz Patelski. Niestety już dwie minuty później goście podwyższyli prowadzenie do 1:3 za sprawą Krzysztofa Wysockiego. Na całe szczęście na przerwę Stalowcy schodzili tylko z jednobramkową stratą – w 34 minucie pierwszego swojego gola w tym meczu zdobył Rafał Kotwica.

W drugiej odsłonie gospodarze zaprezentowali się o klasę lepiej, a przede wszystkim skuteczniej – dwoma kolejnymi bramkami hat-tricka skompletował Rafał Kotwica, a w czwartej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Jakub Buda.

Dzisiejsze spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17:00, to pojedynek 6 i 10 drużyny w tabeli. Poloniści w ostatniej kolejce wysoko ulegli Radowiakowi Drezdenko – również na wyjeździe 3:6. W takim samym stosunku Stalowcy ulegli Polonistom w rundzie jesiennej. Zapowiada się więc kolejny grad bramek na stadionie im. Stanisława Ożoga.

Marek Dębowski

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin