Świetnie zaprezentowali się na swoim boisku żacy Stali Sulęcin, wpadkę zaliczyła Olimpia Sulęcin. Porażek bez niespodzianki doznali piłkarze Znicza Trzemeszno i seniorów Stali. Najbardziej zaskoczyli piłkarze Orkana – pokonując lidera B-klasy na jego terenie.

II liga piłki siatkowej – STS Olimpia Sulęcin – AZS UZ Zielona Góra – 1:3 (25:18, 30:32, 20:25, 21:25)
Po trzech kolejkach II ligi Olimpia Sulęcin zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Mecz z Akademikami z Zielonej Góry naszym zawodnikom nie wyszedł. Szerzej to spotkanie zaprezentowaliśmy tutaj: Jeden set to za mało. Smutny początek Olimpii.

IV liga piłki nożnej: Santos Świebodzin – MKS Stal Sulęcin – 2:0 (1:0)
To nie był dzień zawodników Stali, za to Santos Świebodzin prezentował się znacznie lepiej piłkarsko. Dlatego też zasłużenie 3 punkty pozostały w Świebodzinie. Pierwszą bramkę Stalowcy stracili mimo tego dopiero tuż przed gwizdkiem sygnalizującym koniec pierwszej połowy, a strzelcem okazał się być Adrian Orkisz. Po 15 minutach drugiej połowy na 2:0 podwyższył Nikodem Rafalik. Wynik już nie uległ zmianie i świebodzinianie mogli świętować awans na trzecie miejsce w tabeli IV ligi.

Skład Stali: Matusik, Kunat, Rosiński (78′ – Monkiewicz), Szafran, Grzelczak, Koliński, D. Siudak, Worona, Sobczyk, Sochacki, M. Siudak.

A-klasa: Toroma Torzym – Znicz Trzemeszno – 2:1 (1:1)
Znicz co prawda przegrał u lidera i Toroma z kompletem zwyciestw przewodzi stawce drużyn z A-klasy, jednak to zwycięstwo nie przyszło torzymianom łatwo, a dwaj najlepsi strzelcy ligi: Maciej Przypis z Toromy (14 bramek) oraz Radosław Dobrowolski (13 bramek) wzbogacili się – każdy o jedno trafienie. Maciej Przypis trafił już w trzeciej minucie gry, jednak bramkę meczu zdobył Radosław Dobrowolski mijając 5 zawodników Toromy przed zdobyciem bramki. Wynik meczu w 78 minucie spotkania ustalił, wprowadzony kilkanaście minut wcześniej, Tomasz Borkowski.

Skład Znicza: Grzelczak, Burdzy (85′ – Juszkiewicz), Dobrowolski, Dziadas, Gaik, Michał Kot, Krystman, Miszon, Popławski, Substyk, Treichel

filipgoreckilubuskifutbolB-klasa: Złote Piaski Dzierżów – Orkan Długoszyn – 1:3 (2:0)
Zapowiedź tego spotkania na naszym portalu kończyła się zdaniem: „Ten mecz, mimo że nic na to nie wskazuje, a może właśnie dlatego, może zakończyć się korzystnie dla długoszynian”. Słowa te okazały się prorocze, gdyż zawodnicy Orkana pokazali jak przewrotny potrafi bywać futbol. Czternaście minut spotkania wystarczyło im, aby wyjść na dwubramkowe prowadzenie, dzięki bramce Sebastiana Mikołajczaka, oraz samobójczemu trafieniu Daniela Skrzypka. W drugiej połowie gola dorzucił Dariusz Magda, a cztery minuty później honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Łukasz Rura.

Dzięki temu zwycięstwu Orkan awansował na siódme miejsce w tabeli.

Skład Orkana: Gąsiorek – Dec, Szczepaniak, Miszon, Małecki (85′ – Adamcewicz) – P. Jaruga, Didyk (79′ – S. Jaruga), Solski, Gocal, Rybarczyk (69′ – Magda) – Mikołajczak

Juniorzy Stali Sulęcin pokonali na własnym boisku Lubuszanina Drezdenko po bramce Mateusza Kaczmarka (1:0), Orliki w turnieju w Torzymiu wygrały dwa mecze, trzy przegrywając. Natomiast Żacy na własnym terenie zajęli trzecie miejsce.
O turnieju piszemy tutaj: Żacy Stali Sulęcin na trzecim stopniu podium, natomiast galerię zdjęć prezentujemy tu: Turniej Żaków w Sulęcinie