Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

W meczu 23. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn Olimpia Sulęcin zmierzy się na wyjeździe z ekipą PSG KPS Siedlce. Do końca sezonu zostało 8 spotkań, więc każdy punkt jest na wagę złota.

Olimpia zajmuje aktualnie 13. miejsce w lidze, ale może czuć się względnie bezpieczna, ponieważ ma 6 punktów przewagi nad 14. Gwardią Wrocław. Jednak do końca fazy zasadniczej jeszcze trochę zostało, a to oznacza, że wszystko może się zdarzyć. Każdy mecz jest ważny i z pewnością wszystkie drużyny zdają sobie z tego sprawę. Tym bardziej że forma Olimpii nie zachwyca: od początku roku Żółto-Niebiescy wygrali zaledwie jedno z siedmiu spotkań.

Sobotni przeciwnicy sulęcinian, KPS Siedlce, są w tabeli o 3 oczka wyżej od Olimpii. Zgromadzili w tym sezonie 28 punktów, wygrywając 9 meczów. W ostatnim spotkaniu przegrali z MKST Astra Nowa Sól 3:1 (25:23, 19:25, 25:23, 25:17).

Kibiców Olimpii optymizmem powinien napawać wynik poprzedniego starcia z KPS Siedlce. Wtedy górą byli sulęcinianie, pewnie wygrywając przed własną publicznością 3:0 (25:14, 25:22, 28:26). Od tamtego meczu minęły jednak 3 miesiące, a siedlczanie z pewnością są żądni rewanżu.

Spotkanie PSG KPS Siedlce – STS Olimpia Sulęcin odbędzie się 17 lutego o godzinie 17:00.

Szczegóły spotkania:

  • Data: 17.02.2024, 17:00
  • Miejsce: Hala sportowa Agencji Rozwoju Miasta Siedlce
  • Adres: ul. Prusa 6, Siedlce
  • Sędzia pierwszy: Sławomir Jażdżewski
  • Sędzia drugi: Marcin Walerzak
  • Komisarz: Monika Gorszyniecka
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS