Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Kultura Kalendarz wydarzeń

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na kultowy festiwal Wake Up & Live w zupełnie nowym miejscu! Pod trudach i bojach związanych z brakiem możliwości organizacji w dotychczasowym miejscu (teren „Pod Lipą” przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury jest remontowany) organizatorzy XVII edycji festiwalu Wake Up and Live znaleźli dla niej nową lokalizację.

Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Sulęcin tegoroczny festiwal odbędzie się na „UROCZYsku ŻUBRów” w Żubrowie około 7 km od centrum Sulęcina! W pięknych okolicznościach przyrody, w sulęcińskich lasach na łonie natury miłośnicy dobrej muzyki i około muzycznych atrakcji spotkają się w dniach 2–4 czerwca 2023, by celebrować święto muzyki w Sulęcinie.

Organizatorzy wierzą, że tegoroczna edycja będzie wyjątkowa nie tylko z racji miejsca, ale przede wszystkim ze wspólnego spotkania. Ja co roku zapewniają mnóstwo atrakcji, koncertów, przygód i działań społecznych. Dwie sceny, spotkania, warsztaty, wystawy, strefa chillout, strefa gastronomii, przestrzeń do prezentacji organizacji pozarządowych. Miejsce animacji i rekreacji i wiele więcej.

Jest przygotowywany również leśny bieg z przeszkodami „Run Forest Run” i Wielkie Sprzątanie Lasu oraz niedzielny Wake Up Kids. Będzie możliwość rozbicia namiotu i spędzenia wspólnie całego weekendu. Wszelkie szczegóły znajdziecie w social mediach festiwalu (Facebook i Instagram) @wakeupfestiwal.

Program:
02.06 – piątek
godz. 16.00
* Jah-sta
* Córy Słońca
* Łukasz Łyczek Łyczkowski
* Surtarang
* Nata & Evgeny
* po koncertach: #FSUonTour – klimatycznie deepowo

03.06 – sobota
godz. 16:00
* Jah-sta
* Mała Fuzja
* Biała Ćma
* Nie Wypada
* Myasta
* Niesamowita Sprawa
* po koncertach: #FSUonTour – klimatycznie deepowo

04.06 – niedziela
godz. 12.00
* godz. 12.00 – Wake Up Kids
– animacje, gry i zabawy, leśne przychody

Data: 2-4.06.2023
Miejsce: Uroczysko Żubrów/Żubrów
Wstęp: wolny

PARTNERZY:
* Nadleśnictwo Sulęcin
* Sul-Bruk

źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS