Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca meble łóżka Sulęcin

Wake Up & Live – Festiwal Muzyki i Sztuki
Kiedy: 31.05-02.06.2019
Gdzie: Sulęcin, ul. Moniuszki 1 (obiekty SOK)
Wstęp darmowy

Wake Up & Live – Festiwal Muzyki i Sztuki to jedna z najciekawszych propozycji muzycznych w województwie lubuskim. Ta festiwalowa tradycja zapoczątkowana w 2007 roku, towarzyszy nam niezmiennie od trzynastu lat.

Na przestrzeni lat Wake Up & Live stał się wydarzeniem międzynarodowym – Sulęcin odwiedzają zespoły oraz słuchacze zza granicy (Niemcy, Białoruś, Ukraina, Czechy, Stany Zjednoczone, Izrael).

To barwna impreza dla miłośników różnorodnych gatunków muzyki, wyjątkowej atmosfery i przyjaźni. Festiwal charakteryzuje się nie tylko line upem na najwyższym muzycznym poziomie, ale i bardzo popularną strefą LIVE, ponieważ Wake Up & Live to nie tylko muzyka. To także działania animacyjne i prospołeczne: wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty i wiele innych.

W 2019 roku na naszej festiwalowej scenie zagrają: BaiKA, Gutek, Łydka Grubasa, Kufajka Rencisty, Brodacze Live Act, Łukasz Łyczkowski & 5 RANO, Krambabula, Freeman, OHO!KOKO, The Postman

Ważnym elementem wydarzenia jest Wake Up Kids. XIII edycję postanowiliśmy wzbogacić również o Wake Up Senior – to pierwsza tego typu impreza w tej części kraju! Niedziela, czyli ostatni dzień festiwalu, będzie dniem pełnym atrakcji: gry i zabawy na świeżym powietrzu, dmuchańce, animatorzy, warsztaty dla najmłodszych oraz koncerty.

Wake Up & Live – Festiwal Muzyki i Sztuki – tego nie możecie przegapić!

wake up adn live 2019 sulęcin

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin