Home Promowane

W sobotę na Stadionie Miejskim im. Stanisława Ożoga odbyło się niezwykle ciekawe spotkanie. W ramach rozgrywek B-klasy Stal-II/Błyskawica Sulęcin (w zeszłym sezonie jako Błyskawica Brzeźno) podejmowała spadkowicza z A-klasy – Znicz Trzemeszno.

Mecz ten był bardzo ważny dla gości, gdyż dzięki ewentualnemu zwycięstwu mogli oni utrzymać pozycję lidera. Drugi zespół Stalowców okazał się bardzo gościnny przegrywając aż 0:5.

Festiwal strzelecki gości rozpoczął już w 9 minucie Paweł Żarkowski. W 20 minucie na boisku pojawił się Łukasz Grzelczak, który już minutę później rozpoczął kompletowanie klasycznego hat-tricka – kolejne bramki strzelając w 28 i 44 minucie.
Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania w 67 minucie – strzelając swoją czwartą bramkę w tym meczu.

Znicz po pięciu spotkaniach ma na swoim koncie komplet punktów, 17 bramek strzelonych i tylko jedną straconą.
Stal II w sześciu spotkaniach trzykrotnie zwyciężała i trzykrotnie przegrywała – z 9 punktami i bilansem bramek 23-13 zajmuje obecnie 4 miejsce w dziewięciozespołowej grupie III gorzowskiej Klasy B.